Speedway Grand Prix na żywo. Transmisja z GP Polski 2021 (2.10)

Speedway Grand Prix Polski 2021 na żywo można oglądać w telewizji Canal+ Premium. W ten weekend zawody odbywają się w Toruń. Zobacz gdzie oglądać żużel live w telewizji oraz internecie.

W zeszłym roku większość Speedway Grand Prix odbyła się w Polsce. Wszystko oczywiście przez ograniczenia związane z restrykacjami sanitarnymi. Niestety w 2021 roku SGP również nie odbywa się w standardowej formule i wiele zawodów zostało anulowanych, a kalendarzu Speedway Grand Prix musiało dojść do sporych zmian.

W ten weekend żużlowe Grand Prix ponownie odbędzie się w Polsce, ale tym razem w Toruniu. Będą to dwa ostatnie zawody w tegorocznym cyklu Speedway Grand Prix. Gdzie oglądać transmisje z SGP Polski? Żużel na żywo dzisiaj 2.10 pokazuje Canal+ Premium.

Dzisiaj transmisja z GP Toruń rozpocznie się o godzinie 19:00. Komentatorami będą Tomasz Dryła oraz Tomasz Bajerski. Studio już o 18:30.

Speedway Grand Prix 2021 to dla Bartosza Zmarzlika walka o obronienie tytułu Indywidualnego Mistrza Świata. Czy Polak znów będzie stanie na podium, tak jak w zeszłym sezonie?

Polak przez długi czas był liderem klasyfikacji generalnej, ale przed Grand Prix Toruń jest na drugiej pozycji.

W piątek ponownie zwyciężył Artiom Łaguta i obecnie ma dziewięć punktów więcej od Zmarzlika.

Transmisje z Grand Prix Polski online na żywo można oglądać na platformach Player i Canal+ Online. Relacje live z GP Toruń 2021 za darmo w naszym serwisie.

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.