Speedway Grand Prix na żywo. Transmisja z GP Danii 2021 (11.09)

Speedway Grand Prix Danii 2021 na żywo można oglądać w telewizji Canal+ Premium. W ten weekend zawody odbywają się w Szwecji. Zobacz gdzie oglądać żużel live w telewizji oraz internecie, a także poznaj kalendarz cyklu SGP.

W zeszłym roku większość Speedway Grand Prix odbyła się w Polsce. Wszystko oczywiście przez ograniczenia związane z restrykacjami sanitarnymi. Niestety w 2021 roku SGP również nie odbywa się w standardowej formule i wiele zawodów zostało anulowanych, a kalendarzu Speedway Grand Prix musiało dojść do sporych zmian.

W ten weekend żużlowe Grand Prix odbędzie się w Danii, ale tym razem będą tylko jedne zawody – w sobotę. Gdzie oglądać transmisje z SGP Danii? Żużel na żywo dzisiaj pokazuje Canal+ Premium.

Dzisiaj transmisja z GP Danii rozpocznie się o godzinie 19:00. Komentatorami będą Tomasz Dryła oraz Tomasz Bajerski. Studio już o 18:30.

Speedway Grand Prix 2021 to dla Bartosza Zmarzlika walka o obronienie tytułu Indywidualnego Mistrza Świata. Czy Polak znów będzie w stanie rywalizować o najwyższe miejsce na podium, tak jak w zeszłym sezonie?

W ostatnich Grand Prix imponował formą i został liderem klasyfikacji generalnej. Ma trzy punkty przewagi nad Artiomem Łagutą.

Transmisje z Grand Prix Danii online na żywo można oglądać na platformach Player i Canal+ Online. Relacje live z GP Danii 2021 za darmo w naszym serwisie.

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.