Stal – Lech online. Mecz na żywo w internecie za darmo

Stal Stalowa Wola i Lech Poznań zagrają w 1/8 finału Pucharu Polski w środę już o godzinie 12:15. Gdzie oglądać mecz? Transmisję przeprowadzi telewizja Polsat Sport. Spotkanie na żywo można śledzić również w internecie.

Personalizowane listy i filmy od Św. Mikołaja dla dzieci. Dziś 20% taniej z kodem “MIKOLAJKI20JUZ”!

Mecz na żywo można śledzić pod reklamą wideo. Poczekaj chwilę na załadowanie się meczu na żywo.

Transmisja z meczu Stal Stalowa Wola – Lech Poznań

Mecz 1/8 finału Pucharu Polski Stal – Lech odbędzie się w środę 4 grudnia 2019 roku. Początek spotkania zaplanowano już na godzinę 12:15. Transmisję przeprowadzi telewizja Polsat Sport.

Mecz Stal Stalowa Wola – Lech Poznań na żywo komentować będą Mateusz Borek i Roman Kołtoń. Spotkanie rozegrane zostanie w Boguchwale pod Rzeszowem. Stal chciała przełożyć mecz na wiosnę i zagrać na swoim obiekcie, ale nie zgodził się na to Lech Poznań.

Stal – Lech online. Live stream w internecie

Transmisje z meczu Stal Stalowa Wola – Lech Poznań oglądać można również w internecie. To bardzo dobra wiadomość z racji godziny o której rozpocznie się spotkanie. Z pewnością wiele osób będzie wtedy w szkole, uczelni czy pracy i chętnie skorzysta ze streamu online.

Mecze Pucharu Polski na żywo w internecie można oglądać na platformie IPLA TV. Miesięczny dostęp do telewizji Polsat Sport online kosztuje 20 zł. Za stream z meczu Stal – Lech wystarczy zapłacić jedynie 5 zł.

Mecz Stal Stalowa Wola – Lech Poznań na żywo za darmo można śledzić w EkstraklasaLive.pl. Przeprowadzi darmową relację live z Pucharu Polski.

Faworytem spotkania jest oczywiście Lech Poznań, ale niżej notowanych rywali nie można lekceważyć. Kolejorz wie o tym doskonale, bo dziesięć lat temu przegrał ze Stalą Stalowa Wola w Pucharze Polski i po meczu było bardzo nerwowo.

– W takich spotkaniach masz wiele do stracenia. Wszędzie w Europie jest jakaś drużyna, która niespodziewanie odpada. Musimy zrobić wszystko, byśmy nie byli to my. Trzeba zrobić swoje i wygrać ten mecz – powiedział Mickey van der Hart, bramkarz Lecha Poznań.

Warto odnotować, że miesiąc temu ze Stalą Stalowa Wola rywalizowały rezerwy poznańskiego klubu. Spotkanie zakończyło się remisem 2:2.

Lech Poznań w ostatnich meczach prezentował się całkiem nieźle i wygrał z Piastem Gliwice i Wisłą Płock. W tabeli PKO Ekstraklasy wciąż zajmuje niskie miejsce, dlatego bardzo ważny jest awans do kolejnej rundy Pucharu Polski, bo może być to najłatwiejsza droga do europejskich pucharów.

Czy Lech sprosta zadaniu i pokona Stal Stalowa Wola? Przekonać się można oglądając transmisję lub śledząc mecz na żywo w naszym serwisie. Zapraszamy w środowe południe.

Puchar Polski 2019: Stal Stalowa Wola – Lech Poznań

Data: 4 grudnia 2019, godzina 12:15
Transmisja TV: Polsat Sport
Stream online: IPLA TV
Relacja live za darmo: EkstraklasaLive.PL

Jeżeli nie możesz oglądać transmisji w telewizji, to sprawdź gdzie oglądać mecze na żywo w internecie. Ekstraklasa Live prezentujemy plan transmisji TV oraz online.