Stulecie Winnych online – sezon 2, ostatni odcinek VOD

Stulecie Winnych odcinek 26 (finał) premierowo wyemitowany zostanie 31 maja 2020 roku w TVP 1. Zobacz streszczenie odc. 26 i zobacz gdzie oglądać Stulecie Winnych online i VOD.

Stulecie Winnych 2020 – finał sezonu 2

Stulecie Winnych to serial TVP 1, który cieszył się dużą popularnością. W 2020 roku premierę ma sezon. Odcinek 26 wyemitowany zostanie w niedzielę 31 maja 2020 o godzinie 20:20.

Stulecie Winnych odc. 26 online i VOD

Stulecie Winnych odc. 26 (sezon 2, finał) online na żywo można obejrzeć na WP Pilot. Platforma ta oferuje darmowy dostęp do live stream z TVP 1. Również dla osób przebywających za granicą.

KLIKNIJ TUTAJ, ABY OGLĄDAĆ TVP 1 W INTERNECIE ZA DARMO

Powtórkę serialu Stulecie Winnych odcinek 26 obejrzeć można w TVP 1 w sobotę o godzinie 14:50. Wszystkie odcinki udostępniane są również w internecie. Nie trzeba ich szukać na CDA czy Youtube. Stulecie Winnych online za darmo można znaleźć na TVP VOD (vod.tvp.pl).

Oglądaj Stulecie Winnych na TVP VOD

Stulecie Winnych sezon 3 – kiedy nowe odcinki

Jak na razie nie wiadomo kiedy ukażą się nowe odcinki, czyli Stulecie Winnych sezon 3. Czy będzie to jesienią? Obecnie jest to bardzo wątpliwe.

Ujęcie do sezonu 3 ruszą z pewnością nieco później niż w wakacje, więc można spodziewać się, że nowe odcinki Stulecie Winnych premierę będą miały w wiosennej ramówce.

Stulecie Winnych odc. 26 – streszczenie i zwiastun

Rodzina Winnych bardzo cierpi po śmierci nestorki rodu. Załamany Stanisław nie wie, jak dalej żyć. Zastanawia się, jak sobie poradzą bez zaradności i mądrości Broni. Ignacy zaskakuje rodzinę wiadomością, że zwątpił w Boga i porzucił stan kapłański. Niespodziewanie dla wszystkich z Włoch przybywa Andzia z synami.

Uciekając przed sycylijską mafią, szuka schronienia w Brwinowie. Temperamentna Andzia wprowadza radość i nadzieję w smutny, opuszczony dom Stanisława. Łucja szybko przekonuje się, że zamieniła więzienną celę na sutenerską klatkę. Próbuje się buntować, ale Walczak ma nad nią władzę.

Gdy Mania po raz kolejny szykuje się do wyczekanego ślubu z Ryszardem, w rozmowie Ani z Michałem powraca temat małżeństwa. Śniegocki nie może zrozumieć niechęci ukochanej do stanu małżeńskiego. Czuje, że Ania nie jest z nim szczera. Czy ich miłość przetrwa kolejną kłótnię?

Obsada serialu Stulecie Winnych: Arkadiusz Janiczek, Mariusz Bonaszewski, Lidia Sadowa, Weronika Humaj, Jan Wieczorkowski, Tomasz Włosok, Patryk Szwichtenberg, Karolina Bacia, Roman Gancarczyk, Mateusz Janicki, Kinga Preis, Krzysztof Wach, Jakub Guszkowski, Katarzyna Kwiatkowska

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.