Stulecie Winnych odc. 17 (sezon 2, odciek 4). Gdzie obejrzeć VOD online?

W niedzielę telewizja TVP 1 wyemituje odcinek 4 sezonu 2 serialu Stulecie Winnych. Co wydarzy się w odc. 17? Zobacz streszczenie oraz informacje gdzie oglądać serial w internecie?

Sezon 2 Stulecie Winnych można oglądać w każdą niedzielę w telewizji TVP 1. Początek emisji o godzinie 20:20. 5 kwietnia premiera odcinka 17, czyli 4 odc. z sezonu 2.

Gzie obejrzeć Stulecie Winnych online? Serial w internecie można oglądać na dwa sposoby. Na żywo oraz VOD. W niedzielny wieczór na platformie WP Pilot można skorzystać z darmowego i legalnego live streamu z TVP 1 i obejrzeć odcinek 17.

KLIKNIJ TUTAJ, ABY OGLĄDAĆ TVP 1 W INTERNECIE ZA DARMO

Tuż po emisji w TVP 1 odcinek 4 sezonu 2 znaleźć można również na VOD. Nie trzeba szukać kopii na CDA czy Youtube. Wszystkie odcinki online za darmo udostępnia TVP VOD (vod.tvp.pl).

Oglądaj Stulecie Winnych na TVP VOD

Streszczenie serialu Stulecie Winnych odc. 17 (sezon 2, odcinek 4): Na ulicach Warszawy wzmaga się niemiecki terror. Ania dostaje propozycję pracy w kawiarni Stokrotka, z kolei Kazimierz wpada na pomysł nieuczciwego interesu, który utrzymuje w tajemnicy przed żoną. Między Tarasiewiczami coraz częściej dochodzi do kłótni. Zgodnie z obietnicą Hela pomaga Winnym w zaopatrzeniu, a przy okazji próbuje zbliżyć się do Stanisława. W Stawisku trwa narada Iwaszkiewiczów, jak pomóc rodzinie Karwasserów, którzy są w warszawskim getcie. Tymczasem Manię odwiedzają rodzice Pawła z wieściami na temat syna.

Oto jedna ze scen z odcinka 17:

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.