Stulecie Winnych odc. 24 – sezon 2, odcinek 11

Stulecie Winnych odcinek 11 sezonu 2, to inaczej odc. 24. Zobacz gdzie obejrzeć go w TV i online oraz przeczytaj streszczenie.

Emisja Stulecie Winnych odc. 24 nastąpi w niedzielę 17 maja o godzinie 20:30 w telewizji TVP 1, którą online można oglądać na WP Pilot. Wszystkie odcinki serialu udostępniane są również w formie VOD na TVP VOD, dlatego nie trzeba szukać Stulecie Winnych na CDA czy Youtube.

KLIKNIJ TUTAJ, ABY OGLĄDAĆ TVP 1 W INTERNECIE ZA DARMO

Stulecie Winnych odc. 24

Stulecie Winnych odcinek 24 streszczenie

W 24. odcinku W Brwinowie trwają radosne przygotowania do ślubu. Mania wreszcie pogodzona z rzeczywistością, nie czeka już na Pawła i pozwala sobie na pełne uczucie do Ryszarda.

Nikt z Winnych nie ma świadomości, że w tym samym czasie Paweł Bartosiewicz, żołnierz podziemia niepodległościowego, jest brutalnie przesłuchiwany. W więzieniu wciąż przebywa Łucja.

Skazana tylko na siebie, nie liczy już na pomoc Jaśka. Uznaje, że romans z Walczakiem da jej większe szanse na odzyskanie wolności. Michał pragnie poślubić Anię i nie może zrozumieć, dlaczego ukochana wciąż go zbywa.

Śniegocki dostaje propozycję awansu – może zostać kierownikiem robót przy budowie Pałacu Kultury. Wyższa pensja, wyższy prestiż… musi jednak spełnić jeden warunek. Ania nie rozumie jego motywacji, między parą dochodzi do ostrej i raniącej obie strony wymiany zdań.

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.