Stulecie Winnych odc. 25 VOD online. Streszczenie odcinka

Stulecie Winnych odcinek 12 sezonu 2, to inaczej odc. 25. Zobacz gdzie obejrzeć go w TV i online oraz przeczytaj streszczenie.

Emisja Stulecie Winnych 25 nastąpi w niedzielę 24 maja o godzinie 20:20 w telewizji TVP 1, którą online można oglądać na WP Pilot. Wszystkie odcinki serialu udostępniane są również w formie VOD na TVP VOD, dlatego nie trzeba szukać Stulecie Winnych na CDA czy Youtube.

KLIKNIJ TUTAJ, ABY OGLĄDAĆ TVP 1 W INTERNECIE ZA DARMO

Stulecie Winnych odc. 25 streszczenie

 Ryszard traci nadzieję na wspólne życie z Manią. Postanawia zamknąć brwinowski rozdział i wyjechać na Ziemie Zachodnie. Ania po raz kolejny odwiedza swojego męża. Zarzuca Kazimierzowi, że nie wywiązał się z obietnicy uratowania Pawła.

Tymczasem Michał walczy o przestrzeganie prawa pracy. Śniegocki wstrzymuje budowę na podległym sobie odcinku z powodu braku zabezpieczeń dla robotników. Dochodzi do ostrej wymiany zdań z kierownikiem, który każe natychmiast wznowić prace i nadrobić przestój. Łucja wciąż zabiega o względy Walczaka, z nadzieją na upragnioną wolność.

Komuniści świętują, w Warszawie pojawia się Wanda Wasilewska. Bronia prosi Stanisława, by w końcu zadbał o siebie i znalazł dobrą kobietę, która zaopiekuje się nim i domem, gdy jej zabraknie. Nestorka Winnych każe wezwać Ignacego – na swoją ostatnią spowiedź.

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.