Superpuchar Polski: Piast – Lechia na żywo. Live stream online, transmisja TV

Piast Gliwice i Lechia Gdańsk zagrają w sobotę w meczu o Superpuchar Polski. Transmisję obejrzeć będzie można w telewizji Super Polsat, Polsat Sport oraz Polsat Sport Premium 1. Mecz na żywo dostępny jest również w internecie. Relacja live za darmo w EkstraklasaLive.pl.

Poczekaj chwilę na załadowanie się meczu na żywo

Piast – Lechia na żywo. Gdzie oglądać mecz o Superpuchar Polski?

Kibice odliczają już dni do startu nowego sezonu PKO Ekstraklasy, a w sobotę można poczuć mały przedsmak. W meczu o Superpuchar Polski zagrają Piast Gliwice i Lechia Gdańsk. Spotkanie odbędzie się o godzinie 20:30. Transmisja TV w Super Polsat, Polsat Sport oraz Polsat Sport Premium 1.

Mecz Piast – Lechia na żywo skomentują Mateusz Borek oraz Jacek Zieliński.

Piast – Lechia online. Gdzie oglądać live stream w internecie?

Mecz o Superpuchar Polski Piast Gliwice – Lechia Gdańsk na żywo transmitowany będzie również w internecie. Stream online udostępni IPLA. Dostęp do platformy nie jest jednak darmowy.

Relacja live za darmo dostępna będzie na EkstraklasaLive.pl.

Piast Gliwice do meczu o Superpuchar Polski przystępuje jako mistrz Polski, a Lechia Gdańsk jako zdobywca Pucharu Polski.

Piast ma za sobą już jedno oficjalne spotkanie. W eliminacjach Ligi Mistrzów zremisował 1:1 na wyjeździe z BATE Borysów.

Jeżeli nie możesz oglądać transmisji w telewizji, to sprawdź gdzie oglądać mecze na żywo w internecie. Ekstraklasa Live prezentujemy plan transmisji TV oraz online.