Warning: Attempt to read property "permalink" on bool in /usr/home/mnzinfo/domains/ekstraklasalive.pl/public_html/wp-content/plugins/wordpress-seo/src/context/meta-tags-context.php on line 297

Świąteczny Rolnik szuka żony. Powtórka w TVP 1 i na TVP VOD

Świąteczny odcinek Rolnik szuka żony (TVP VOD)

Rolnik szuka żony odcinek świąteczny ponownie obejrzeć można w telewizji. Premiera już 26 grudnia o godzinie 21:15. W Sylwestra o godzinie 15:00 w TVP 1 wyemitowana zostanie powtórka. Wydanie specjalne w dowolnym momencie można obejrzeć również na TVP VOD.

Świąteczny Rolnik szuka żony wyemitowany zostanie w Boże Narodzenie. Odcinek zawsze cieszy się dużym zainteresowaniem, ponieważ fani programu mogą poznać dalsze losy uczestników, a sporo z nich było bardzo ciekawych.

Rolnik szuka żony odcinek świąteczny – powtórka

Jeśli przegapiliśmy Rolnik szuka żony odcinek świąteczny, to streszczenie możecie znaleźć tutaj. We wtorek 31 grudnia telewizja TVP 1 wyemituje powtórkę świątecznego wydania. Początek o godzinie 15:00.

Jeśli chcecie obejrzeć Rolnik szuka żony online, to telewizja TVP 1 na żywo w internecie za darmo dostępna jest na WP Pilot.

Oglądaj TVP 1 na żywo w WP Pilot

Świąteczny Rolnik szuka żony cały czas można oglądać w TVP VOD. Dostępne są tam wszystkie odcinki sezonu 6 i poprzednich.

Oglądaj Rolnik szuka żony VOD <- KLIKNIJ TUTAJ

Streszczenie i zdjęcia z odcinka świątecznego

Największe kontrowersje wzbudził oczywiście Seweryn. Podobnie jak Sławomir na świąteczne spotkanie przyprowadził nową dziewczynę. Seweryn spotyka się z Magdalena. Ma 30 lat i pochodzi z Debrzna. – Jestem szczęśliwy w końcu – przyznał.

Sławomir poznał natomiast Ewelinę. – Napisała do mnie na portalu społecznościowym po tym jak rozstałem się z Martą – opowiedział Sławomir. – Tak się potoczyło, że jesteśmy razem – dodał. – Układa mi się świetnie i wszystko jest idealnie – przyznała Ewelina.

Szczęśliwą parę tworzą Jakub i Ania.

Co jeszcze wydarzyło się w świątecznym odcinku Rolnik szuka żony? Zapraszamy do obejrzenia powtórki.

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.