Świątek – Peterson na żywo. Transmisja w internecie

MECZ ŚWIĄTEK – SAKKARI LIVE -> KLIKNIJ TUTAJ

Świątek – Peterson na żywo. Transmisję z meczu przeprowadzi Eurosport 1. Live stream online będzie dostępny w legalny sposób. Gdzie oglądać tenis na żywo i mecz Igi Świątek dzisiaj za darmo?

Mecze Świątek na żywo w French Open można oglądać w telewizji Eurosport 1. W pierwszej rundzie Polka pokonała Kaję Juvan, a dzisiaj zmierzy się z Rebeccą Peterson.

Faworytką spotkania jest oczywiście Iga Świątek – zajmująca już 9. miejsce w rankingu WTA. Jej rywalka jest na miejscu 60.

Gdzie i o której oglądać mecz Świątek – Peterson na żywo? Transmisja w TV Eurosport 1. Mecz powinien rozpocząć się przed godziną 19:00.

Gdzie oglądać transmisję w internecie? Spotkanie Świątek – Peterson online za free dostępne jest jedynie dla osób posiadających dostęp do platformy Cyfrowy Polsat GO. Płatny live stream można wykupić na Eurosport Player lub IPLA TV, gdzie w pakiecie sport znajduje się możliwość oglądanie telewizji Eurosport 1 online.

Iga Świątek i Rebecca Peterson do tej pory nie miały okazji, aby ze sobą rywalizować. Poniżej możecie obejrzeć skrót meczu Świątek z Juvan.

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.