Sylwester online. TVP 2, Polsat, TVN stream w internecie za darmo. Kto wystąpi live?

Sylwester 2019/2020 online za darmo można oglądać zarówno z TVP 2, Polsat, jak i TVN. Gdzie znaleźć w internecie darmowy live stream z koncertów Sylwestrowych z Warszawy, Chorzowa i Zakopanego?

Sylwester z TVP 2, Polsat i TVN. Kto wystąpi?

Tradycyjnie już w polskiej telewizji będzie można obejrzeć trzy koncerty. Tym razem organizuje je: Warszawa z TVN, Chorzów z Polsatem i Zakopane z TVP 2.

Kto wystąpi podczas Sylwestra? TVP 2 i Polsat stawiają głównie na disco-polo, a TVN na pop i rock.

Sylwester TVN: Sylwia Grzeszczak, Bajm, Edyta Górniak, Perfect, Natalia Szroeder, Kombii, Grzegorz Hyży, Blue Cafe, Patrycja Markowska, Pectus, Sławek Uniatowski, Reni Jusis, Ewelina Lisowska, Ania Karwan, Liber, Baranovski oraz Aleksandra Gintrowska.

Sylwester z Polsatem: Ronnie Ferrari, DJ Bobo, Mikolas Josef, La Bouche, Captain Jack, LayZee aka. Mr. President, Sławomir, Michał Szpak, Maciej Maleńczuk, Cleo, Piersi, Ich Troje, Feel, Enej, Future Folk z wokalistą Staszkiem Karpielem-Bułecką, Long&Junior, MiG, After Party i Defis Miły Pan.

Sylwester z TVP 2: Zenek Martyniuk i zespół Akcent, Radek Liszewski i zespół Weekend, Chico and the Gipsys, Pupo, Kombi (w wersji bez Grzegorza Skawińskiego, ale za to z pierwszym liderem Sławomirem Łosowskim), Modern Talking, Bajer Full, Boys, Piękni i Młodzi, Milano, Jorgus, Playboys, Domenico Modugno oraz Maryla Rodowicz, Gromee, Golec uOrkiestra, Stefano Tarrazzino, Viki Gabo, Roksana Węgiel.

Sylwester online. Live stream w internecie za darmo

Sylwester z TVN rozpocznie się o godzinie 19:45. Dziesięć minut później początek transmisji z Sylwestra Marzeń w Zakopanem w TVP 2. Początek Sylwestra z Polsatem o 20:00.

Wszystkie koncerty sylwestrowe na żywo w internecie można oglądać za darmo. Sylwester online z TVN, Polsat i TVP 2 dostępny jest na WP Pilot. Platforma ta w darmowym pakiecie oferuje dostęp do każdej z trzech telewizji.

Aby oglądać Sylwestra online bez limitu w internecie należy się zalogować (może to być np. konto e-mail Wirtualnej Polski). WP Pilot umożliwia również oglądania telewizji online poza granicami Polski. Wystarczy tylko w łatwy sposób udowodnić polskie pochodzenie.

Ponadto Sylwester z TVN na żywo w internecie dostępny jest również na Player.pl, a TVP 2 na żywo można oglądać na TVP VOD i TVP Stream.

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.