Taśmy Amber Gold. Film dokumentalny TVP 1 online

TVP 1 w środę wyemituje film dokumentalny “Taśmy Amber Gold. Układ Trójmiejski nie umiera nigdy”. Zobacz gdzie oglądać reportaż i debatę online oraz powtórki. TVP 1 na żywo w internecie za darmo.

Film dokumentalny Sylwestra Latkowskiego “Taśmy Amber Gold. Układ Trójmiejski nie umiera nigdy” obejrzeć można w telewizji TVP 1 w środę o godzinie 20:35. Po zakończeniu emisji, o godzinie 22:15, zaplanowano 40-minutową debatę.

Telewizja TVP1 online za darmo dostępna jest na WP Pilot. Również za granicą. Powtórki dokumentu o Amber Gold dostępne będą na VOD TVP.

KLIKNIJ TUTAJ, ABY OGLĄDAĆ TVP 1 W INTERNECIE ZA DARMO

Film pokazuje wyniki prowadzonego przez Sylwestra Latkowskiego śledztwa dotyczącego afery Amber Gold. Dziennikarz przez osiem lat gromadził materiały, by teraz zaprezentować je na antenie telewizji. Światło dzienne ujrzą nieznane dotąd nagrania, na których udało się zarejestrować wypowiedzi osób w jakiś sposób związanych ze sprawą. Większość z rozmówców chciała coś ukryć. Mimo że w 2019 roku zapadł wyrok na twórców piramidy finansowej, autor dokumentu docieka, kto stał za przestępcami.

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.