Warning: Attempt to read property "permalink" on bool in /usr/home/mnzinfo/domains/ekstraklasalive.pl/public_html/wp-content/plugins/wordpress-seo/src/context/meta-tags-context.php on line 297
Canal Plus Sport online

Canal+ Sport stream Online na żywo w internecie

Telewizja Canal+ Sport na żywo transmituje m.in. mecze PKO Ekstraklasy, Premier League, Bundesligi, La Liga i jeszcze wiele innych wydarzeń sportowych.

Od sezonu 2019/2020 utworzono kanały Canal+ Sport 3 i Canal+ Sport 4, które pokazują wszystkie mecze PKO Ekstraklasy na żywo. Oba kanały dostępne są również w ofercie Cyfrowego Polsatu, co znacznie ułatwia ich oglądanie.

Canal+ stream online

Canal+ Sport online stream za darmo można znaleźć na NC+ Go. Dostęp do tej usługi mają jedynie abonenci NC+. Gdzie zatem oglądać telewizję w internecie, gdy nie ma się podpisanej umowy z dostawcą? Canal+ online i ponad 20 innych kanałów można wykupić na platformie Player w cenie 50 zł na miesiąc.

Dzięki niemu będziemy mogli oglądać stream online m.in. z Canal+ Premium, Canal Plus Sport, nSport+, Canal+ Now, C+ Film, Family, Domo+, Planete+, Canal+ Seriale i wiele innych.

Canal+ Sport online za darmo

Od niedawna Canal+ Sport online dostępny na nowej platformie Canal plus przez internet. Obecnie można skorzystać z darmowego miesiąca testowego, który umożliwia oglądanie kanałów C+. Nie tylko tych sportowych, ale również programów,  seriali i filmów. Do tego dostajemy dostęp do dużej biblioteki VOD. Miesięczny koszt wynosi 50 zł, ale często są promocje obniżające cenę o 50%.