Warning: Attempt to read property "permalink" on bool in /usr/home/mnzinfo/domains/ekstraklasalive.pl/public_html/wp-content/plugins/wordpress-seo/src/context/meta-tags-context.php on line 297

Tenis na żywo: Finał Roland Garros. Transmisja Eurosport, live stream online

Tenis live. Finał Roland Garros mężczyzn to mecz Nadal – Djoković. Gdzie oglądać tenis na żywo? Transmisja TV w Eurosport 1. Live stream online udostępni Eurosport Player i IPLA TV.

W sobotę polscy fani tenisa przeżyli wielkie emocje i niesamowite chwilę. Iga Świątek wygrała finał Roland Garros z Sofią Kenin. W niedzielę prawdziwa gratka, czyli mecz Novak Djoković – Rafael Nadal w finale French Open mężczyzn.

Finał Roland Garros 2020 rozpocznie się w niedzielę 11.10 o godzinie 15:00. Transmisja z meczu Djoković – Nadal na żywo dostępna będzie w telewizji Eurosport 1.

Gdzie oglądać tenis na żywo w internecie? Mecz Djoković – Nadal online można obejrzeć na dwóch platformach: Eurosport Player i IPLA TV. Dostęp do telewizji Eurosport w internecie nie jest jednak darmowy. Wynik na żywo za darmo można śledzić w naszym serwisie.

Tenis na żywo: Finał Roland Garros live

Mecz: Djoković – Nadal
Kiedy? Niedziela, godzina 15:00
Gdzie oglądać? Eurosport 1, Eurosport Player, IPLA TV.


Wszyscy z niecierpliwością czekają na finał French Open z udziałem Igi Świątek. Gdzie i o której oglądać transmisję z meczu Świątek – Kenin?

Iga Świątek w ostatnim czasie codziennie rozgrywała mecz na French Open. Najpierw doszła do finału singla, a w piątek w półfinale debla stoczyła 2,5-godzinny bój zakończony niestety porażką.

Finał Iga Świątek – Sofia Kenin odbędzie się w sobotę 10 października o godzinie 15:00. Transmisję przeprowadzi telewizja Eurosport 1, a także TVN.

Tenis na żywo można oglądać również w internecie. Mecz Świątek – Kenin online za darmo dostępny będzie na WP Pilot, gdzie znaleźć można TVN live stream. Ponadto transmisje z meczu Świątek dostępne są na Eurosport Player i IPLA TV.

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.