Mecz Świątek na żywo. Transmisja TV, live stream online (dzisiaj 12.05)

Mecz Igi Świątek na żywo dzisiaj (12.05) pokaże telewizja Canal+ Sport. Transmisje z rywalizacji z Madison Keys oglądać można również w internecie. Live stream online za darmo udostępnia Canal+ przez internet.

Iga Świątek transmisja – kiedy i o której godzinie dzisiaj mecz?

Iga Świątek w II rundzie WTA Rzym zagra z Madison Keys. Kiedy, gdzie i o której godzinie oglądać transmisje ze starcia Świątek – Keys?

Mecz Igi Świątek na żywo odbędzie się w środę 12 maja po godzinie 13:00. Gdzie oglądać? Transmisja w Canal+ Sport.

Mecz Świątek – Keys online. Gdzie oglądać dzisiaj transmisję z meczu w internecie?

Mecz Igi Świątek online na żywo można oglądać również w internecie. Telewizja C+ Sport live stream udostępnia na Canal+ przez internet. Dostęp do transmisji online nie jest jednak darmowy i wymaga wykupienia specjalnego pakietu.

Aby obejrzeć mecz Świątek online za darmo należy być abonentem C+ i mieć dostęp do NC+ Go. Live stream za free dostępny jest tylko w takiej opcji.

Iga Świątek pewnie przebrnęła przez pierwszą rundę WTA Rzym pokonując Alison Riske. W środę czekają ją starcie z Madison Keys. Zapraszamy do oglądania transmisji w TV lub online. Liczymy, że Polka znów pokaże pełnie swoich umiejętności i powalczy o jak najlepszy wynik najpierw w meczu Świątek – Keys, a potem w całym turnieju WTA Rzym.

Świątek – Keys na żywo. Oglądaj transmisję

Data: 12.05.2021
Godzina: po 13:00
Transmisja TV: Canal+ Sport

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.