Iga Świątek mecz na żywo. Transmisja TV, live stream online (dzisiaj 26.07 Świątek – Badosa)

Mecz Igi Świątek na żywo dzisiaj (26.07) pokaże telewizja TVP 1, TVP Sport i Eurosport 1 . Transmisje z olimpiady Tokio 2021 i meczów Igi Świątek oglądać można również w internecie. Live stream online za darmo udostępni sport.tvp.pl.

OGLĄDAJ MECZ IGI ŚWIĄTEK NA ŻYWO W INTERNECIE <- KLIKNIJ

Iga Świątek transmisja – kiedy i o której godzinie dzisiaj mecz na żywo?

Iga Świątek w poniedziałek rozegra kolejny mecz na igrzyskach olimpijskich Tokio 2021. W pierwszej rundzie Polkapokonała Monę Barthel, a teraz zmierzy się z Paulą Badosa. Będzie to trzeci mecz tego dnia, dlatego początek powinien nastąpić po godzinie 8:00 czasu polskiego.

Gdzie oglądać dzisiaj mecz Świątek na żywo? Transmisje z igrzysk olimpijskich dostępne są w telewizji Eurosport 1, TVP 1 i TVP Sport.

Mecz Świątek online za darmo. Gdzie oglądać dzisiaj transmisję z meczu w internecie?

Mecz Igi Świątek online na żywo można oglądać również w internecie. Telewizja Eurosport live stream udostępnia na IPLA TV, Eurosport Player oraz Player. Dostęp do transmisji online nie jest jednak darmowy i wymaga wykupienia specjalnego pakietu.

Na szczęście dzięki transmisji TVP 1 i TVP Sport dzisiaj mecz Świątek na żywo online za darmo można obejrzeć na sport.tvp.pl, aplikacji mobilnej TVP Sport oraz na WP Pilot jako TVP 1 live stream. Ostatnia opcja umożliwia oglądanie meczu również za granicą.

Zapraszamy do oglądania transmisji w TV lub online. Liczymy, że Polka znów pokaże pełnie swoich umiejętności i powalczy o jak najlepszy wynik na igrzyskach olimpijskich w Tokio.

Relacja na żywo z meczu Świątek – Badosa w internecie za darmo w naszym serwisie.

Iga Świątek na żywo. Oglądaj transmisję z meczu Świątek – Badosa

Data: 26.07.2021
Godzina: 4:00
Transmisja TV: Eurosport 1, TVP 1, TVP Sport
Live stream online za darmo: sport.tvp.pl, WP Pilot

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.