Terminarz meczów na żywo (16-18.08). Zobacz gdzie oglądać transmisje?

Coraz więcej meczów na żywo można oglądać. W tym tygodniu startuje Bundesliga oraz La Liga. Prezentujemy plan transmisji TV na najbliższy weekend. Zobacz jakie ciekawe mecze i inne wydarzenia sportowe możecie obejrzeć na żywo w telewizji.

Piątkowe mecze na żywo (16.08.2019)

17:30 Odra Opole – Stomil Olsztyn (Transmisja TV: Polsat Sport; Komentatorzy: Marcin Feddek – Janusz Kudyba).

18:30 HSV Hamburg – VfL Bochum (Transmisja TV: Eleven Sports 2, Eleven Sports 4; Komentatorzy: Michał Wszołek – Michał Świrkula).

20:00 Babilon MMA 9 (Transmisja TV: Polsat Sport, Super Polsat, Polsat Sport Fight)

20:30 Wisła Kraków – ŁKS Łódź (Transmisja TV: Canal+ Sport, Canal+ Sport 3, Canal+ 4K Ultra HD; Komentatorzy: Przemysław Pełka – Kamil Kosowski).

20:30 Bayern Monachium – Hertha Berlin (Transmisja TV: Eleven Sports 1; Komentatorzy: Julian Kowalski – Sebastian Chabiniak).

20:45 Huddersfield Town – Fulham Londyn (Transmisja TV: Eleven Sports 3, Eleven Sports 4; Komentatorzy: Marcin Grzywacz – Tomasz Zieliński).

21:00 Athletic Bilbao – FC Barcelona (Transmisja TV: Eleven Sports 2; Komentatorzy: Mateusz Święcicki – Łukasz Wiśniowski).

Sobotnie mecze na żywo (17.08.2019)

13:00 VfB Stuttgart – FC St. Pauli (Transmisja TV: Eleven Sports 1; Komentatorzy: Michał Wszołek – Michał Świrkula).

13:30 Arsenal – Burnley FC (Transmisja TV: Canal+ Sport 2; Komentatorzy: Andrzej Twarowski – Michał Gutka).

13:00 Skoki narciarskie: Letnie Grand Prix (Transmisja TV: TVP 1, TVP Sport, Eurosport 2)

15:00 Śląsk Wrocław – Cracovia (Transmisja TV: nSport+; Komentatorzy: Robert Skrzyński – Remigiusz Jezierski).

15:00 Zagłębie Sosnowiec – Miedź Legnica (Transmisja TV: Polsat Sport; Komentatorzy: Tomasz Włodarczyk – Tomasz Łapiński).

15:30 Borussia Dortmund – FC Augsburg (Transmisja TV: Canal+; Komentatorzy: Bartosz Gleń – Wojciech Jagoda).

15:30 Werder Brema – Fortuna Dusseldorf (Transmisja TV: Eleven Sports 1; Komentatorzy: Marcin Grzywacz – Tomasz Zieliński).

15:30 Bayer Leverkusen – SC Paderborn (Transmisja TV: Eleven Sports 3; Komentatorzy: Julian Kowalski – Sebastian Chabiniak).

15:30 VfL Wolfsburg – 1.FC Koln (Transmisja TV: Eleven Sports 4; Komentatorzy: Piotr Dumanowski – Dominik Guziak).

16:00 Żużel: Unia Tarnów – ROW Rybnik (Transmisja TV: Eleven Sports 2 ; Komentatorzy: Piotr Olkowicz – Marcin Kuźbicki)

16:00 Southampton FC – Liverpool FC (Transmisja TV: Canal+ Sport 2; Komentatorzy: Przemysław Rudzki – Michał Gutka).

17:00 Celta Vigo – Real Madryt (Transmisja TV: Canal+ Now, Canal+ 4K Ultra HD; Komentatorzy: Rafał Wolski – Leszek Orłowski).

17:05 SK Niederosterreich Sankt Polten – Red Bull Salzburg (Transmisja TV: nSport+; Komentatorzy: Edward Durda – Grzegorz Kaczmarczyk).

17:30 Arka Gdynia – Lech Poznań (Transmisja TV: Canal+ Sport, Canal+ Sport 3; Komentatorzy: Piotr Laboga – Maciej Murawski).

18:30 Manchester City – Tottenham Hotspur (Transmisja TV: Canal+ Sport 2; Komentatorzy: Przemysław Pełka – Przemysław Rudzki).

18:30 Borussia M’gladbach – Schalke 04 Gelsenkirchen (Transmisja TV: Eleven Sports 1; Komentatorzy: Patryk Mirosławski – Sebastian Chabiniak).

19:00 Żużel: Grand Prix Skandynawii (Transmisja TV: Canal+; Komentarz: Tomasz Dryła)

19:00 Valencia CF – Real Sociedad (Transmisja TV: Canal+ Now, nSport+; Komentatorzy: Adam Marchliński – Tomasz Lipiński).

19:45 VVV-Venlo – Ajax Amsterdam (Transmisja TV: Polsat Sport News; Komentatorzy: Szymon Rojek).

20:00 RCD Mallorca – SD Eibar (Transmisja TV: Eleven Sports 2; Komentatorzy: Dominik Guziak – Michał Świerżyński).

20:00 Jagiellonia Białystok – Górnik Zabrze (Transmisja TV: Canal+ Sport, Canal+ Sport 3, Canal+ 4K Ultra HD, TVP Sport; Komentatorzy: Tomasz Ćwiąkała – Grzegorz Mielcarski oraz Hubert Bugaj – Andrzej Strejlau).

20:00 AC Milan – AC Cesena (Transmisja TV: Polsat Sport Extra; Komentatorzy: Cezary Kowalski).

21:00 Villarreal CF – Granada CF (Transmisja TV: Canal+ Sport 2; Komentatorzy: Piotr Glamowski – Leszek Orłowski).

21:00 CD Leganes – Osasuna Pampeluna (Transmisja TV: Eleven Sports 1, Eleven Sports 4; Komentatorzy: Marcin Pawłowski – Marcin Gazda).

Niedzielne mecze na żywo (18.08.2019)

13:00 Skoki narciarskie: Letnie Grand Prix (Transmisja TV: TVP 1, TVP Sport, Eurosport 1)

13:00 Górnik Łęczna – Elana Toruń (Transmisja TV: TVP 3; Komentator: Tomasz Jasina).

13:30 Dynamo Drezno – 1.FC Heidenheim (Transmisja TV: Eleven Sports 1, Eleven Sports 4; Komentatorzy: Julian Kowalski – Sebastian Chabiniak).

14:30 Żużel: Start Gniezno – Ostrovia (Transmisja TV: Polsat Sport)

15:00 Piast Gliwice – Wisła Płock (Transmisja TV: Canal+ Sport, Canal+ Sport 3; Komentatorzy: Bartosz Gleń – Marcin Baszczyński).

15:30 Eintracht Frankfurt – TSG 1899 Hoffenheim (Transmisja TV: Canal+ Sport 2; Komentatorzy: Edward Durda – Maciej Murawski).

17:00 Deportivo Alaves – UD Levante (Transmisja TV: Eleven Sports 2, Eleven Sports 4; Komentatorzy: Michał Wszołek – Michał Świrkula).

17:30 Legia Warszawa – Zagłębie Lubin (Transmisja TV: Canal+, Canal+ Sport 3, Canal+ 4K Ultra HD; Komentatorzy: Rafał Wolski – Kazimierz Węgrzyn).

17:30 Raków Częstochowa – Lechia Gdańsk (Transmisja TV: Canal+ Sport, Canal+ Sport 4; Komentatorzy: Rafał Dębiński – Wojciech Jagoda).

17:30 Chelsea Londyn – Leicester City (Transmisja TV: Canal+ Sport 2; Komentatorzy: Marcin Rosłoń – Przemysław Rudzki).

18:00 1.FC Union Berlin – RB Lipsk (Transmisja TV: Eleven Sports 1; Komentatorzy: Patryk Mirosławski – Sebastian Chabiniak).

18:15 AC Fiorentina – AC Monza (Transmisja TV: TVP Sport; Komentatorzy: Sławomir Kwiatkowski – Sebastian Mila).

19:00 Espanyol Barcelona – Sevilla FC (Transmisja TV: Eleven Sports 2, Eleven Sports 4; Komentatorzy: Marcin Pawłowski – Marcin Gazda).

19:00 FK Teplice – Viktoria Pilzno (Transmisja TV: Polsat Sport Extra; Komentatorzy: Marcin Kalita).

20:00 Heracles Almelo – PSV Eindhoven (Transmisja TV: Polsat Sport News; Komentatorzy: Mariusz Hawryszczuk).

21:00 Real Betis – Real Valladolid (Transmisja TV: nSport+; Komentatorzy: Adam Marchliński – Leszek Orłowski).

21:00 Crotone FC – Sampdoria Genua (Transmisja TV: TVP Sport; Komentatorzy: Jacek Laskowski – Robert Podoliński).

22:00 Atletico Madryt – Getafe CF (Transmisja TV: Canal+ Sport; Komentatorzy: Piotr Laboga – Tomasz Ćwiąkała).

Jeżeli nie możesz oglądać transmisji w telewizji, to sprawdź gdzie oglądać mecze na żywo w internecie. Ekstraklasa Live prezentujemy plan transmisji TV oraz online.