The Voice Kids 3 – bitwy. Odcinki online na żywo i VOD TVP

Fot. TVP VOD (vod.tvp.pl)

The Voice Kids 3 online można oglądać na żywo i powtórki w VOD TVP. Wszystkie odcinki dostępne są za darmo. W sobotę 1.02 2020 roku wyemitowane zostały bitwy odc. 1.

The Voice Kids 3 online – bitwy odc. 1

The Voice Kids 2020 odcinek 11 (pierwszy z bitwy) wyemitowany zostanie w sobotę 1 lutego 2020 roku o godzinie 20:05 w telewizji TVP 2. Z kolei o godzinie 21:30 widzowie zobaczą “The Voice Kids 3. Sing Off”.

Oglądaj The Voice Kids online na VOD TVP

Co to Sing Off? Do tego etapu przejdzie do nich jedna osoba z każdej trójki uczestników. Łącznie do tego etapu trafi sześć osób, a trenerzy wybiorą trójkę najlepszych, która dostanie się do finału.

The Voice Kids 3 na żywo można oglądać nie tylko w telewizji TVP 2, ale również w internecie. Wszystkie odcinki online na żywo znaleźć można na platformie WP Pilot, która umożliwia oglądanie za darmo w legalny sposób m.in. telewizji TVP 2.

The Voice Kids 2020 VOD

Jeśli nie obejrzycie odcinka w sobotę w TV, to powtórki dostępne są w internecie. Również za darmo. Wszystkie odcinki The Voice Kids 3 online znaleźć można na TVP VOD (vod.tvp.pl) tuż po premierze w telewizji. Obecnie dostępne są już tam odcinki z przesłuchań, a wkrótce trafi odcinek 11, czyli pierwszy z bitwy.

Zobacz teaser The Voice Kids 3 – bitwy odc. 1

Na profilu The Voice Kids na Instagramie można poznać więcej szczegółów na temat odcinka 11. Świetny występ zaprezentują Anastazja, Estera i Gabrysia, które wystąpią jako trio. Ich piosenka poruszy Cleo.

Kto wygra sobotnie bitwy? Zapraszamy do oglądania The Voice Kids na żywo lub VOD TVP.

Do edycji 3 The Vice Kids zgłosiło się ponad 2000 uczestników. Do przesłuchań wybrano 70 najlepszych. Bitwy polegają na tym, że rywalizują ze sobą trójki dzieci. Do kolejnego etapu przechodzi tylko jeden uczestnik.

The Voice Kids 2020 prowadzi Tomasz Kammel i Ida Nowakowska oraz Jan Dąbrowski i Antek Scardina.

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.