The Voice Kids 3 odcinki online za darmo na TVP VOD. Kiedy w TV i powtórki?

The Voice Kids na żywo oglądać można w TVP 2 w sobotę. Powtórki dostępne są online. Wszystkie odcinki udostępnia za darmo TVP VOD.

W The Voice Kids 3 Poland cały czas można oglądać przesłuchania najmłodszych uczestników. Wyemitowane zostały już wszystkie odcinki z przesłuchań. Pierwsze bitwy już 1 lutego (zobacz gdzie oglądać)

The Voice Kids na żywo w TV można oglądać w sobotę od godziny 20:05 w TVP 2. Program znaleźć można również w internecie. Live stream online z TVP 2 za darmo udostępnia WP Pilot.

KLIKNIJ TUTAJ, ABY OGLĄDAĆ TVP 2 NA ŻYWO W INTERNECIE ZA DARMO

The Voice Kids online dostępny jest również jako powtórki. Wszystkie odcinki publikowane są na darmowej platformie TVP VOD.

Powtórki The Voice Kids 3 na TVP VOD za darmo można znaleźć pod TYM ADRESEM

Pierwsze dwie części przesłuchań uczestników pokazały, że nie brakuje talentów. Kilku z nich już od samego początku skradła serca trenerów, którymi w The Voice Kids 3 są Cleo, Dawid Kwiatkowski oraz Tomson i Baron z zespołu Afromental.

The Voice Kids 3 VOD online
The Voice Kids 3 (fot. TVP VOD)

Z bardzo dobrej strony pokazali się Ala Tracz, Konrad Repiński, Estera Kmiecik, Maya Pilarczyk, Szymon Lubicki, Kinga Wołoszyn, która do wzruszenie doprowadziła Cleo wykonując jej utwór “Sztorm”. Ich występy można obejrzeć na Youtube The Voice Kids Poland. Najwięcej mówi się jednak o 13-letnim Marcinie Maciejczakowi, który został uznany za “objawienie” programu i ma duże szanse na zwycięstwo. Marcin Maciejczak w przeszłości występował już w “Mam talent” w TVN.

W programie występują dzieci w wieku 8-15 lat. Spośród ponad 2000 tysięcy zgłoszeń do przesłuchań zakwalifikowało się 70 osób. Do Bitwy dostanie się tylko część z nich.

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.