The Voice Kids online. Oglądaj finał na żywo lub na TVP VOD edycję 4

Fot. TVP VOD

The Voice Kids 4 online można oglądać na żywo, jak i powtórki na TVP VOD. Wszystkie odcinki w internecie dostępne są za darmo.

The Voice Kids online na żywo

Program The Voice Kids oglądać można w soboty o godzinie 20:00 w telewizji TVP 2. Odcinek 15, czyli druga część finału, wyemitowany zostanie w sobotę 17 kwietnia. Już w najbliższą sobotę poznamy trójkę finalistów, która tydzień później powalczy o wygraną w “The Voice Kids 4” i tytuł Najlepszego Głosu w Polsce!

Jeśli nie możecie oglądać The Voice Kids w telewizji TVP 2, to alternatywą jest live stream w internecie. Gdzie oglądać telewizję TVP 2 online za darmo? Ten kanał TV dostępny jest w darmowym pakiecie WP Pilot i co ważne stream aktywny jest również za granicą Polski.

Oglądaj TVP na WP Pilot

Telewizja TVP 2 na żywo w internecie dostępna jest również na TVP Stream.

The Voice Kids VOD

A jeśli nie jesteście w stanie obejrzeć The Voice Kids na żywo w porze emisji, to również nie macie się czym martwić. Każdy odcinek w internecie jest dostępny na platformie TVP VOD.

The Voice Kids VOD za darmo można znaleźć pod TYM ADRESEM

The Voice Kids Poland 4. Co to za program?

The Voice Kids 4 to kolejna odsłona muzycznego show TVP2, którego uczestnicy zmieniają oblicze polskiej sceny muzycznej i osiągają międzynarodowe sukcesy. 

Roksana Węgiel, Viki Gabor, zespół 4Dreamers, Zuza Jabłońska, Ania AniKa Dąbrowska, Mateusz Golicki, Adam Kubera i Marcin Maciejczak – uczestnicy trzech dotychczasowych edycji „The Voice Kids” szturmem podbili serca milionów Polaków i osiągają coraz większe sukcesy. Zwycięstwo Roksany Węgiel i Viki Gabor w Konkursie Piosenki Eurowizji Junior to najlepszy dowód, że muzyczny program TVP2 jest skarbnicą młodych talentów, które doceniane są na międzynarodowej arenie.

W The Voice Kids 4 występują dzieci w wieku 8-14 lat. W roli trenerów ponownie zobaczymy Cleo, Dawida Kwiatkowskiego oraz Tomsona i Barona z zespołu Afromental. 

The Voice Kids 4 poprowadzi Tomasz Kammel z Idą Nowakowską oraz Jan Dąbrowski i Antek Scardina.

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.