The Voice Senior online. Oglądaj na żywo lub na TVP VOD

Fot. TVP VOD

The Voice Senior to nowy program TVP 2, który oglądać będzie można w sobotnie wieczory zamiast The Voice of Poland. Zobacz gdzie oglądać The Voice Senior online. Wszystkie odcinki dostępne będą na TVP VOD.

The Voice Senior online na żywo

Program The Voice Senior oglądać można w soboty o godzinie 20:00 w telewizji TVP 2. 14 grudnia wyemitowany zostanie odcinek zawierający materiał z przesłuchań uczestników.

Jeśli nie możecie oglądać The Voice Senior w telewizji TVP 2, to nic straconego. Zawsze możecie znaleźć live stream w internecie. Gdzie oglądać telewizję TVP 2 online za darmo? Ten kanał TV dostępny jest w darmowym pakiecie WP Pilot i co ważne stream aktywny jest również za granicą Polski.

Oglądaj TVP na WP Pilot

Telewizja TVP 2 na żywo w internecie dostępna jest również na TVP Stream.

The Voice Senior VOD

A jeśli nie jesteście w stanie obejrzeć The Voice Senior na żywo w sobotni wieczór, to również nie macie się czym martwić. Każdy odcinek w internecie jest dostępny na platformie TVP VOD.

Voice of Poland VOD za darmo można znaleźć pod TYM ADRESEM

Fragment przesłuchań w ciemno do programu “The Voice Senior”

The Voice Senior. Co to za program?

Ponad 20 utalentowanych wokalnie uczestników, którzy ukończyli 60. rok życia, zaprezentuje się podczas Przesłuchań w Ciemno przed trenerami, legendami polskiej muzyki – Alicją Majewską, Urszulą Dudziak, Markiem Piekarczykiem oraz Andrzejem Piasecznym. Do kolejnego etapu – Półfinału, przejdzie 16 uczestników, po czterech w drużynie każdego z muzycznych opiekunów. Ostatecznie w Wielkim Finale wystąpi ośmioro najlepiej śpiewających seniorów, którzy walczyć będą o tytuł Najlepszego Głosu w Polsce, 50 tysięcy złotych oraz wycieczkę marzeń o wartości 30 tysięcy złotych. O tym, kto zwycięży pierwszą polską edycję „The Voice Senior”, zdecydują widzowie biorący udział w głosowaniu SMS. 

„The Voice Senior” zabierze widzów w podróż pełną muzyki, pasjonujących wspomnień, ciekawych anegdot. Na scenie nie zabraknie wspólnych występów uczestników z trenerami. To program pełen pozytywnych emocji, który pokazuje, że warto spełniać marzenia w każdym wieku.  

Nowy, muzyczny show poprowadzą uwielbiana przez miliony Polaków Marta Manowska oraz niezastąpiony Tomasz Kammel, którzy przybliżą sylwetki uczestników odwiedzając ich w domach, rozmawiając z bliskimi. 

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.