Ultimate magazine theme for WordPress.

Transfery. Cyriel Dessers na celowniku Lecha Poznań

Lech Poznań jest zainteresowany pozyskaniem Cyriela Dessersa z FC Utrecht – informuje fcutrecht.net. 24-letni napastnik ma zgodę na odejściu z klubu, a Kolejorz nie jest jedynym chętnym.

Cyriel Dessers w tym sezonie Eredivisie rozegrał osiem meczów, ale tylko dwukrotnie grał od początku. Łącznie na boisku spędził 232 minuty i zdobył dwie bramki. Kolejne dwa trafienia oraz jedną asystę dołożył w dwóch spotkaniach Pucharu Holandii.

Dessers ma 24 lata i jest napastnikiem. Urodził się w Belgii, ale posiada również obywatelstwo Nigerii. W przeszłości występował również w NAC Breda, KSC Lokeren i OH Leuven. W karierze rozegrał 131 meczów i zdobył w nich 52 bramki oraz zaliczył 21 asyst.

FC Utrecht nie wiąże już wielkich nadziei z Dessersem z powodu rozwoju Nicka Venemy i powrotu. Jeana-Christophe’a Bahebecka. Zawodnikiem interesuje się nie tylko Lech Poznań. Do transferu chciałby doprowadzić również holenderski klub De Graafschap.

Kontrakt Dessersa z FC Utrecht ważny jest do połowy 2020 roku.

Zapraszamy do śledzenia meczów na żywo w internecie. Jeśli nie możesz oglądać transmisji w telewizji, to zapraszamy po mecze online. Znajdziesz tutaj najważniejsze wydarzenia sportowe na żywo za darmo.

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła?

Nie pamiętasz hasła?

Wpisze dane Twojego konta, a my wyślemy Ci link, przy pomocy którego będziesz mógł zresetować hasło.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Zaloguj się

Privacy Policy