Transfery. Lech Poznań pozyska Alana Czerwińskiego

Transfery Lecha Poznań rozpoczną się od pozyskania Alana Czerwińskiego z Zagłębia Lubin. Według nieoficjalnych informacji klub porozumiał się już z zawodnikiem i wkrótce zwiąże się z nim umową. Na razie nie wiadomo czy do Lecha Poznań trafi latem, czy już zimą.

Sprowadzenie prawego obrońcy to priorytet transferowy Lecha Poznań. Poważnej kontuzji doznał Robert Gumny i w najbliższym czasie nie będzie mógł pojawić się na boisku. Zastąpić go ma Alan Czerwiński z Zagłębia Lubin.

Lech Poznań przekonał już zawodnika do transferu. Według nieoficjalnych informacji przeszedł on nawet testy medyczne. W najbliższych dniach Alan Czerwiński podpisze kontrakt z poznańskim klubem.

Jak na razie nie wiadomo kiedy dojdzie do transferu. Kontrakt niespełna 27-letniego obrońcy z Zagłębiem Lubin wygasa po zakończeniu sezonu. Lech Poznań prowadzi rozmowy z Miedziowymi, aby pozyskać Czerwińskiego już podczas zimowego okienka transferowego. Do porozumienia jednak daleko.

Alan Czerwiński w Zagłębiu Lubin występuje od 2,5 roku. W klubie tym rozegrał 72 mecze, zdobył dwie bramki oraz zaliczył 13 asyst.

Lech Poznań rozgrywki PKO Ekstraklasy wznowi 8 lutego meczem z Rakowem Częstochowa.

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.