Mickey van der Hart zagra w Lechu Poznań. Zobacz jak gra

Fot. Instagram

Mickey van der hart będzie pierwszym letnim transferem Lecha Poznań. Potwierdził to sam klub, który w mediach społecznościowych umieścił prosty rebus związany z Holendrem.

O tym, że Mickey van der Hart trafi do Lecha Poznań mówiło się od kilkunastu dni. Klub pożegnał się z Jasminem Buriciem i Matusem Putnocky’m, więc sprowadzenie nowego bramkarza było koniecznością. Wybór padł na niespełna 25-letniego Holendra.

Zobacz również: Tabela Lotto Ekstraklasy

Mickey van der Hart od czterech lat reprezentował barwy PEC Zwolle. W tym czasie rozegrał dla niego 91 meczów. Wpuścił nich 155 bramek, a 20 razy zachował czyste konto. Jest wychowankiem Ajaxu Amsterdam, ale w pierwszej drużynie rozegrał tylko jedno spotkanie.

Van der Hart był również młodzieżowym reprezentantem Holandii. W internecie największą furorę robi filmik z jego kiksem, gdy nie trafił w piłkę, po tym jak odbiła się od kępy trawy i wpadła do bramki.


Można znaleźć również wiele znakomitych interwencji van der Harta.

Holenderski bramkarz w poniedziałek pojawił się w Poznaniu i po testach medycznych podpisze umowę z Lechem. Będzie tym samym pierwszym letnim transferem Kolejorza, którego czeka rewolucja. Z zespołem pożegnało się już dziesięciu zawodników, a lista ta na pewno się wydłuży.

Jeżeli nie możesz oglądać transmisji w telewizji, to sprawdź gdzie oglądać mecze na żywo w internecie. Ekstraklasa Live prezentujemy plan transmisji TV oraz online.