Transmisja Polska – Austria online. Stream z TVP 1 za darmo na żywo

Mecz Polska – Austria na żywo można oglądać w TV i internecie. Zobacz gdzie i kiedy znaleźć darmową transmisje online ze spotkania reprezentacji w eliminacjach Euro 2020.

Transmisja TV z meczu Polska – Austria. Gdzie i kiedy oglądać?

Mecz Polska – Austria odbędzie się w poniedziałek (9.09) o godzinie 20:45 na PGE Narodowym w Warszawie w 6. kolejce eliminacji mistrzostw Europy 2020. Transmisję oglądać można w telewizji TVP 1, TVP Sport i Polsat Sport. Mecz Polska – Austria na żywo komentować będą Jacek Laskowski i Robert Podoliński (TVP 1 i TVP Sport) oraz Mateusz Borek i Artur Wichniarek (Polsat Sport).

Polska – Austria na żywo w internecie. Gdzie oglądać live stream online?

Mecz Polska – Austria na żywo można oglądać nie tylko w telewizji, ale również w internecie. Darmowy live stream online z TVP Sport na żywo można oglądać na sport.tvp.pl. Ponadto telewizja TVP 1 w internecie za darmo dostępna jest na WP Pilot, gdzie transmisja z Polska – Austria aktywna będzie również dla osób przebywających poza granicami Polski.

Telewizja Polsat Sport na żywo w internecie dostępna jest na platformie IPLA TV, ale aby oglądać spotkanie Słowenia – Polska i inne transmisje należy wykupić specjalny pakiet.

Reprezentacja Polski w czterech meczach zdobyła komplet punktów, ale w piątek przegrała ze Słowenią. Wciąż ma jednak trzy oczka przewagi nad Austrią, dlatego niezwykle ważne będzie, aby nie przegrać poniedziałkowego spotkania.

TVP 1 stream online
Telewizja TVP 1 na żywo za darmo w internecie dostępna jest na sport.tvp.pl i WP Pilot.

Meczyki: Polska – Austria na żywo w TV i online

Data: Poniedziałek 9.09.2019
Godzina: 20:45
Transmisja TV: TVP 1, TVP Sport i Polsat Sport
Stream online: sport.tvp.pl, WP Pilot, IPLA
Relacja live za darmo: EkstraklasaLive.PL

Jeżeli nie możesz oglądać transmisji w telewizji, to sprawdź gdzie oglądać mecze na żywo w internecie. Ekstraklasa Live prezentujemy plan transmisji TV oraz online.