Transmisja. Rangers – Legia online. Mecz na żywo w internecie

Transmisję z meczu Glasgow Rangers – Legia Warszawa można za darmo oglądać w TV i internecie. Mecz na żywo oglądać można w telewizji TVP 2. Stream online za darmo udostępni sport.tvp.pl oraz WP Pilot. Relacja live w EkstraklasaLive.pl.

KLIKNIJ TUTAJ, ABY WŁĄCZYĆ TRANSMISJĘ W INTERNECIE

Transmisja z meczu Rangers – Legia w TV

Rewanżowe spotkanie IV rundy eliminacji Ligi Europy Glasgow Rangers – Legia Warszawa odbędzie się w czwartek 29.08 o godzinie 20:45 w Szkocji. Transmisję przeprowadzi TVP 2.

Mecz Rangers – Legia na żywo skomentują Dariusz Szpakowski oraz Marcin Żewłakow.

Rangers – Legia online. Stream w internecie za darmo

Transmisję z meczu Glasgow Rangers – Legia Warszawa można oglądać nie tylko w telewizji, ale również w internecie. Darmowy stream online znaleźć można na sport.tvp.pl oraz WP Pilot, a także aplikacji mobilnej TVP Sport. Oba źródła są legalne. Zachęcamy również do śledzenia relacji live z meczu w serwisie EkstraklasaLive.pl.

Pierwszy mecz zakończył się bezbramkowym remisem. Oznacza to, że Legii do awansu do fazy grupowej Ligi Europy wystarczy bramkowy remis.

Warszawski zespół do tej pory nie stracił ani jednej bramki w el. LE.

Meczyki: Rangers – Legia na żywo

Data: 29 sierpnia 2019, godzina 20:45
Transmisja TV: TVP 2
Stream online: sport.tvp.pl, WP Pilot
Livescore: EkstraklasaLive.PL

Jeżeli nie możesz oglądać transmisji w telewizji, to sprawdź gdzie oglądać mecze na żywo w internecie. Ekstraklasa Live prezentujemy plan transmisji TV oraz online.