Transmisja z BATE – Piast. Gdzie oglądać w TV i online?

Mecz BATE – Piast w eliminacjach do Ligi Mistrzów na żywo można obejrzeć w polskiej telewizji. Transmisja TV dostępna będzie w TVP Sport. Stream online również będzie darmowy. Relacja Live w EkstraklasaLive.pl.

KLIKNIJ TUTAJ, ABY ŚLEDZIĆ MECZ NA ŻYWO W INTERNECIE

Bate – Piast w TV. Transmisja w TVP Sport

Piast Gliwice rozpoczyna eliminacje Ligi Mistrzów. W I rundzie mistrzowie Polski zagrają na wyjeździe z wicemistrzem Białorusi. Mecz BATE – Piast na żywo można oglądać w polskiej telewizji. Transmisję przeprowadzi telewizja TVP Sport. Początek spotkania w środę (10.07.2019) o godzinie 19:00.

Mecz BATE – Piast na żywo skomentują Sławomir Kwiatkowski oraz Andrzej Strejlau.

BATE – Piast online. Gdzie oglądać mecz na żywo w internecie?

Gdzie oglądać BATE – Piast online? Transmisja z BATE – Piast za darmo dostępna będzie nie tylko w TV, ale również w internecie. Telewizja TVP Sport stream online udostępni na sport.tvp.pl oraz w aplikacji mobilnej.

Relację live z meczu Bate – Piast Gliwice znaleźć można również w EkstraklasaLive.pl.

BATE – Piast. Opinia eksperta

– Wiemy, że BATE Borysów to doświadczona drużyna, która często gra w europejskich pucharach, ale to jest nowe rozdanie i myślę, że Piast powalczy, bo to, co pokazał w ubiegłym sezonie w rozgrywkach ekstraklasy napawa optymizmem. Myślę, że powinni poradzić sobie na tym etapie. Kiedyś musi przyjść przełamanie i minąć zła passa polskich drużyn .

Piast Gliwice to wyrównana drużyna na każdej pozycji. Nie ma wyraźnych słabszych punktów. Jeśli będzie dobrze przygotowana do tych eliminacji, to jest w stanie sobie poradzić. Bardzo ważne jest pierwsze spotkanie

– mówi Sławomir Chałaśkiewicz przed meczem BATE – Piast dla x-news.

Gdzie i kiedy oglądać BATE – Piast na żywo w TV i online?

Data: 10 lipca 2019
Godzina: 19:00
Transmisja TV: TVP Sport
Stream online za darmo: sport.tvp.pl
Relacja live: EkstraklasaLive.pl

Jeżeli nie możesz oglądać transmisji w telewizji, to sprawdź gdzie oglądać mecze na żywo w internecie. Ekstraklasa Live prezentujemy plan transmisji TV oraz online.