Warning: Attempt to read property "permalink" on bool in /usr/home/mnzinfo/domains/ekstraklasalive.pl/public_html/wp-content/plugins/wordpress-seo/src/context/meta-tags-context.php on line 297

Cud życia – koncert wielkanocny live stream za darmo

Cud życia – koncert wielkanocny online można obejrzeć za darmo. Live stream z TVP 1 online dostępny jest na platformie WP Pilot.

KLIKNIJ TUTAJ, ABY OGLĄDAĆ TVP 1 W INTERNECIE ZA DARMO

W niedzielę wielkanocną o godzinie 21:15 telewizja TVP 1 wyemituje koncert wielkanocny “Cud życia”. Gdzie oglądać live stream w internecie? Telewizja TVP 1 online dostępna jest na WP Pilot. Zarówno w Polsce, jak i za granicą.

Cud życia – koncert wielkanocny to występ światowej sławy tenora, Andrea Bocelliego, który zaprezentuje polskim widzom utwory ze swojej najnowszej płyty Believe, które w swojej treści niosą pokrzepienie, nadzieję w trudnych czasach pandemii i głoszą, jak wielką wartością jest wiara, rodzina oraz ludzkie życie. Podczas koncertu gwiazda zaśpiewa między innymi tytułową piosenkę z albumu, dla której będzie to telewizyjna premiera. Artysta wystąpi wspólnie z synem Matteo, a podczas całego koncertu towarzyszy mu Zespół Wokalny Warszawskiej Opery Kameralnej oraz Orkiestra Opery i Filharmonii Podlaskiej.

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.