TVP 1 online. Live Stream z Polska – Słowenia za darmo

Telewizja TVP 1 na żywo pokazuje mecz Polska – Słowenia. Transmisja w internecie dostępna jest za darmo. Zobacz gdzie znaleźć TVP 1 live stream online.

Transmisja TV z meczu Polska – Słowenia. Gdzie i kiedy oglądać?

Mecz Polska – Słowenia rozegrany zostanie we wtorek o godzinie 20:45 w Warszawa w ostatniej kolejce eliminacji mistrzostw Europy 2020. Transmisję przeprowadzi telewizja TVP 1, TVP Sport i Polsat Sport.

Mecz Polska – Słowenia na żywo komentować będą Dariusz Szpakowski i Marcin Żewłakow (TVP 1) oraz Mateusz Borek i Artur Wichniarek (Polsat Sport).

Polska – Słowenia na żywo w internecie. Gdzie oglądać live stream online?

Mecz Polska – Słowenia na żywo można oglądać nie tylko w telewizji, ale również w internecie. TVP Sport live streaming na żywo za darmo udostępnia na sport.tvp.pl. Ponadto telewizja TVP 1 w internecie za darmo dostępna jest na WP Pilot, gdzie transmisja z Polska – Słowenia aktywna będzie również dla osób przebywających poza granicami Polski.

Telewizja Polsat Sport na żywo w internecie dostępna jest na platformie IPLA TV, ale aby oglądać spotkanie Izrael – Polska i inne transmisje należy wykupić specjalny pakiet. Miesięczny dostęp do kanału SPORT kosztuje 20 zł, a do meczu Polski z Izraelem 5 zł.

TVP 1 stream online
Telewizja TVP 1 na żywo za darmo w internecie dostępna jest na sport.tvp.pl i WP Pilot.

TVP 1 online: Polska – Słowenia live

Data: Wtorek 19 listopada 2019
Godzina: 20:45
Transmisja TV: TVP 1, i Polsat Sport
Stream online: TVP Sport, WP Pilot, IPLA
Relacja live za darmo: EkstraklasaLive.PL

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.