TVP 1 online. Stream z Łotwa – Polska za darmo

Mecz Łotwa – Polska na żywo można oglądać w TV i internecie. Transmisję przeprowadzi Polsat Sport oraz TVP 1, które stream online w internecie udostępni za darmo. Relacja live w EkstraklasaLive.pl.

KLIKNIJ TUTAJ, ABY ŚLEDZIĆ MECZ NA ŻYWO W INTERNECIE

Transmisja TV z meczu Łotwa – Polska. Gdzie i kiedy oglądać?

Mecz Łotwa – Polska odbędzie się w czwartek (10.10) o godzinie 20:45 w Rydze w 7. kolejce eliminacji mistrzostw Europy 2020. Transmisję oglądać można w telewizji TVP 1, TVP Sport i Polsat Sport.

Mecz Łotwa – Polska na żywo komentować będą Dariusz Szpakowski i Marcin Żewłakow (TVP 1) oraz Mateusz Borek i Roman Kołtoń (Polsat Sport).

Łotwa – Polska na żywo w internecie. Gdzie oglądać live stream online?

Mecz Łotwa – Polska na żywo można oglądać nie tylko w telewizji, ale również w internecie. Darmowy live stream online z TVP Sport na żywo można oglądać na sport.tvp.pl. Ponadto telewizja TVP 1 w internecie za darmo dostępna jest na WP Pilot, gdzie transmisja z Łotwa – Polska aktywna będzie również dla osób przebywających poza granicami Polski.

Telewizja Polsat Sport na żywo w internecie dostępna jest na platformie IPLA TV, ale aby oglądać spotkanie Łotwa – Polska i inne transmisje należy wykupić specjalny pakiet. Miesięczny dostęp do kanału SPORT kosztuje 20 zł, a do meczu Polski z Łotwą 5 zł.

Reprezentacja Polski wciąż jest liderem swojej grupy eliminacji Euro 2020, ale po porażce ze Słowenią i remisie z Austrią ma już tylko odpowiednio dwa i trzy punkty przewagi. Łotwa do tej pory nie zdobyła nawet jednego punktu.

TVP 1 stream online
Telewizja TVP 1 na żywo za darmo w internecie dostępna jest na sport.tvp.pl i WP Pilot.

Meczyki: Łotwa – Polska na żywo w TV i online

Data: Czwartek 10.10.2019
Godzina: 20:45
Transmisja TV: TVP 1, i Polsat Sport
Stream online: TVP Sport, WP Pilot, IPLA
Relacja live za darmo: EkstraklasaLive.PL

Jeżeli nie możesz oglądać transmisji w telewizji, to sprawdź gdzie oglądać mecze na żywo w internecie. Ekstraklasa Live prezentujemy plan transmisji TV oraz online.