Ultimate magazine theme for WordPress.

TVP 1 online stream za darmo

Telewizja TVP 1 online dostępna jest za darmo. Co ważne stream w internecie jest w pełni legalny i darmowy nawet dla osób przebywających zagranicą. Jeśli szukasz transmisji z meczów, wiadomości, seriali czy innych programów, to TVP 1 stream online udostępnia większość z nich w wysokiej jakości.

Stream z TVP 1 online – gdzie oglądać?

Telewizja TVP 1 stream na żywo w internecie udostępnia m.in. na platformie WP Pilot. Tam transmisje z TV można oglądać przez całą dobę. TVP 1, podobnie jak TVP 2, Polsat, TVN i kilka innych podstawowych telewizji, znajduje się w darmowym pakiecie.

Co ważne to właśnie WP Pilot umożliwia legalne oglądanie TVP 1 online za granicą. Tożsamość można potwierdzić w prosty sposób i nie ma obaw o swoje bezpieczeństwo. WP Pilot należy do grupy Wirtualna Polska.

Z telewizji TVP 1 online obejrzysz nie tylko mecze piłkarskie na żywo, ale również inne sporty: skoki narciarskie, sztuki walki (boks, MMA), mistrzostwa świata, piłkę ręczną oraz siatkówkę mężczyzn, a także kobiet. Wszystkie transmisje sportowe w internecie udostępniane są za darmo.

TVP wiadomości. Stream w internecie

TVP 1 stream online
Fot. TVP 1

Jeśli zależy Wam na dostępie do wiadomości TVP 1, to platforma TVP Stream udostępnia za darmo transmisje live z TVP Info, TVP Polonia oraz regionalnych kanałów: TVP 3 Białystok, TVP 3 Bydgoszcz, TVP 3 Gdańsk, TVP 3 Gorzów, TVP 3 Katowice, TVP 3 Kielce, TVP 3 Kraków, TVP 3 Lublin, TVP 3 Łódź, TVP 3 Olsztyn, TVP 3 Opole, TVP 3 Poznań, TVP 3 Rzeszów, TVP 3 Szczecin i TVP 3 Wrocław.

Sport w TVP 1 i nie tylko

Telewizja TVP od dłuższego czasu stawia na sport. Można w niej obejrzeć coraz więcej meczów na żywo. Transmisje dostępne są zarówno w TVP 1, jak i TVP 2 i TVP Sport, a co najważniejsze jednak każdy mecz udostępniany jest w internecie. Stream online na żywo jest darmowy i można go oglądać nawet w jakości Full HD w serwisie sport.tvp.pl.

Prawa transmisyjne TVP

Telewizja TVP 1, TVP 2 oraz TVP Sport posiada prawa transmisyjne do wielu wydarzeń sportowych. Zobacz jakie mecze na żywo obejrzysz w TV i online.

Piłka Nożna:

Eliminacje Mistrzostw Europy 2020 (mecze reprezentacji Polski), Mistrzostwa Europy 2020, eliminacje Mistrzostw Świata 2022 (mecze reprezentacji Polski), Mistrzostwa Świata 2022 w Katarze, Liga Narodów UEFA, do 2021 roku, Puchar Konfederacji, mecze towarzyskie reprezentacji Polski, mecze towarzyskie reprezentacji Niemiec, Klubowe Mistrzostwa Świata, International Champions Cup

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła?

Nie pamiętasz hasła?

Wpisze dane Twojego konta, a my wyślemy Ci link, przy pomocy którego będziesz mógł zresetować hasło.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Zaloguj się

Privacy Policy