Teatr Telewizji 2020: Igraszki z diabłem online i VOD

Igrasz z Diabłem – Teatr Telewizji 2020 w TVP 1 na żywo można obejrzeć w poniedziałek 13 stycznia. Live stream online za darmo dostępny jest na WP Pilot, a Teatr Telewizji VOD dostępny będzie na TVP VOD.

Zobacz również: Spektakl “Chory z urojenia” już 20 stycznia w TVP 1

W poniedziałek 13 stycznia 2020 w TVP 1 można oglądać Teatr Telewizji. Spektakl “Igraszki z diabłem” rozpocznie się o godzinie 21:00.

TVP 1 na żywo w internecie oglądać można na platformie WP Pilot. Powtórka Teatru Telewizji 2020 online na VOD dostępna będzie na vod.tvp.pl.


Oglądaj Teatr Telewizji: Igraszki z diabłem na VOD <- KLIKNIJ

Igrasz z Diabłem Teatr Telewizji 2020

Igraszki z Diabłem – Teatr Telewizji 2020: Przypowieść o walce dobra ze złem, oparta na ludowych, dobrze znanych schematach. Dobroduszny, powracający z wojny dragon Marcin Kabat nieoczekiwanie zostaje wplątany w walkę o zbawienie dusz dwóch młodych, naiwnych kobiet, które własną krwią podpisały diabelski cyrograf gwarantującym im pojawienie się wymarzonego kandydata na męża.

Igraszki z Diabłem – Obsada

W Teatrze Telewizji 2020 pt. “Igraszki z Diabłem” występują m.in.: Michał Majnicz, Jerzy Trela, Anna Dymna, Marian Dziędziel, Dariusz Gnatowski, Maciej Musiał, Monika Frajczyk, Paulina Kondrak, Radosław Krzyżowski, Krzysztof Zawadzki, Roman Gancarczyk, Tomasz Schimscheiner, Grzegorz Mielczarek, Katarzyna Galica, Marcin Zacharzewski

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.