TVP 2. Legia – Górnik na żywo. Oglądaj transmisje za darmo w TVP Sport online

Legia Warszawa i Górnik Zabrze zagrają w 15. kolejce PKO Ekstraklasy. Gdzie oglądać mecz na żywo? Transmisja za darmo dostępna będzie w TV i online, dzięki TVP 2 i TVP Sport.

Link do transmisji znajduje się poniżej.

KLIKNIJ TUTAJ, ABY OGLĄDAĆ TRANSMISJĘ W INTERNECIE ZA DARMO

Legia Warszawa – Górnik Zabrze na żywo. Transmisja TV

Mecz Legia Warszawa – Górnik Zabrze rozegrany zostanie w sobotę 9 listopada 2019 roku o godzinie 17:30. Transmisję przeprowadzi TVP 2, a także Canal+ Sport, Canal+ Sport 3 i Canal+ 4K Ultra HD. Mecz Legia – Górnik na żywo skomentują Przemysław Pełka i Maciej Murawski (C+) oraz Dariusz Szpakowski i Andrzej Strejlau (TVP 2).

Legia – Górnik online. Stream za darmo w w internecie

Transmisję z meczu Legia Warszawa – Górnik Zabrze za darmo oglądać można również w internecie. Stream online za darmo udostępnia serwis TVP Sport (Sport.tvp.pl). Ponadto transmisję z TVP 2 na żywo w internecie znaleźć można również na TVP Stream oraz WP Pilot.

Legia Warszawa przed bieżącą kolejką PKO Ekstraklasy była liderem. Aby utrzymać tę pozycję musi jednak wygrać. Górnik Zabrze jest a dwunastej pozycji i ma dziesięć punktów mniej od Legii.

O godzinie 17:30 odbędzie się również mecz Bayern Monachium – Borussia Dortmund, który na żywo można śledzić w naszym serwisie. Wieczorem zapraszamy również na mecz Wisła Kraków – Arka Gdynia oraz transmisje z KSW 51.

PKO Ekstraklasa. Legia Warszawa – Górnik Zabrze na żywo

Data: 9 listopada 2019, godzina 17:30
Transmisja TV: TVP 2, Canal+ Sport, Canal+ Sport 3, Canal+ 4K Ultra HD
Stream online za darmo: sport.tvp.pl, TVP stream, WP Pilot, Canal+ Sport Online, Player

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.