TVP Sport: live stream online z meczu Łotwa – Polska na żywo za darmo

Mecz Łotwa – Polska online na żywo można oglądać za darmo dzięki telewizji TVP Sport. Stream w internecie dostępny jest na sport.tvp.pl. Ponadto telewizja TVP 1 na żywo w internecie transmisję udostępni również na WP Pilot. Ta druga platforma ucieszy kibiców z zagranicy. Relacja live za darmo w naszym serwisie.

KLIKNIJ TUTAJ, ABY ŚLEDZIĆ MECZ NA ŻYWO W INTERNECIE

Łotwa – Polska w TVP 1 na żywo

Reprezentacja Polski w czwartek rozegra swój siódmy mecz w eliminacjach Euro 2020. Biało-czerwoni są obecnie liderem grupy, ale po wrześniowych słabych spotkaniach ze Słowenią i Macedonią sytuacja nie jest już tak komfortowa jak była. Poprawić może się po meczu Łotwa – Polska. Gdzie oglądać go na żywo?

Transmisja TV dostępna będzie w dwóch kanałach. Mecz Łotwa – Polska na żywo transmitują TVP 1 oraz Polsat Sport. Początek w czwartek (10.10.2019) o godzinie 20:45.

W telewizji TVP 1 komentatorami meczu Łotwa – Polska będą Dariusz Szpakowski i Marcin Żewłakow, a w Polsacie Sport Mateusz Borek oraz Tomasz Hajto.

Studio przed meczem Polski i Łotwy rozpocznie się o 18 w Polsacie Sport, 19:30 w TVP Sport oraz 20:30 w TVP 1.

TVP Sport online. Stream za darmo

Mecz Łotwa – Polska na żywo oglądać można również w internecie. Stream online za darmo udostępni serwis i aplikacja mobilna TVP Sport. Darmowa relacja live z meczu w EkstraklasaLive.pl

Kibice przebywający za granicą nie mogą skorzystać z opcji sport.tvp.pl. Mają jednak możliwość oglądania telewizji za darmo. TVP 1 online jest również dostępne na WP Pilot w darmowym pakiecie. Platforma ta umożliwia dostęp internautom przebywającym poza Polską. Trzeba jednak potwierdzić swoje pochodzenie, np. numerem konta bankowego.

Meczyki na żywo: Łotwa – Polska w TV i online

Data: 10.10.2019, godzina 20:45
Transmisja TV: TVP 1, Polsat Sport
Stream online w internecie: IPLA TV, sport.tvp.pl, WP Pilot
Relacja live za darmo: EkstraklasaLive.PL

Jeżeli nie możesz oglądać transmisji w telewizji, to sprawdź gdzie oglądać mecze na żywo w internecie. Ekstraklasa Live prezentujemy plan transmisji TV oraz online.