TVP Sport online: Śląsk – Lech live stream z TVP 2

Transmisję z meczu Śląsk Wrocław – Lech Poznań można oglądać nie tylko w Canal+ Sport, ale również w TVP 2. Live stream online udostępni serwis internetowy i aplikacja mobilna TVP Sport.

Poczekaj chwilę na załadowanie się meczu na żywo. Link do transmisji znajduje się poniżej reklamy.

KLIKNIJ TUTAJ, ABY OGLĄDAĆ TRANSMISJĘ W INTERNECIE ZA DARMO

Mecz 19. kolejki PKO Ekstraklasy Śląsk – Lech odbędzie się w sobotę 14 grudnia 2019 roku o godzinie 17:30. Transmisję przeprowadzi telewizja Canal+ Sport oraz TVP 2.

TVP Sport online. Live stream z meczu Śląsk – Lech

Nie możesz obejrzeć meczu Śląsk Wrocław – Lech Poznań w telewizji i szukasz transmisji w internecie? Stream online z meczu dostępny będzie za darmo na stronie i aplikacji mobilnej TVP Sport. Ponadto telewizja TVP 2 na żywo w internecie bez opłat dostępna jest na WP Pilot.

Śląsk Wrocław zajmuje obecnie czwarte miejsce w tabeli PKO Ekstraklasy. Lech Poznań jest szósty, a do wrocławian traci cztery punkty. W ostatnich tygodniach prezentował się jednak zdecydowanie lepiej i awansował w tabeli.

W pierwszym meczu Śląsk Wrocław pokonał Lecha Poznań aż 3:1. Bohaterem wrocławian był Łukasz Broź, który strzelił dwie bramki.

Mecz Śląsk – Lech odbędzie się bez udziału publiczności. Wojewoda postanowił zamknąć stadion po ostatnim meczu z Legią Warszawa, w którym kibice odpalili mnóstwo środków pirotechnicznych i fajerwerków.

PKO Ekstraklasa live: Śląsk – Lech stream online za darmo

Data: 14.12.2019
Godzina: 17:30
Rozgrywki: 19. kolejka PKO Ekstraklasy
Transmisja TV: Canal+ Sport, Canal+ Sport 3 i TVP 2
Stream online: sport.tvp.pl i WP Pilot (za darmo) oraz Canal+ Sport Online i Player

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.