UFC 267 transmisja, stream. Walka Błachowicza online live za darmo

UFC 267 transmisja Polsat Sport. Live stream udostępni IPLA TV, a walka Błachowicza online za darmo dostępna będzie w naszym serwisie. Zapraszamy do śledzenia UFC 267 live i walki Błachowicz – Teixeira na żywo w internecie.

UFC 267 transmisja w TV. Gdzie oglądać walkę Błachowicza na żywo?

To będzie wspaniały wieczór dla polskiego MMA. Jan Błachowicz po raz kolejny walczyć będzie o mistrzowski pas UFC. Gdzie i kiedy oglądać transmisję?

UFC 267 na żywo obejrzeć można w sobotni wieczór. Transmisja z UFC 267 dostępna będzie w telewizji Polsat Sport. Początek o godzinie 17:00. Wtedy można obejrzeć studio i wiele analiz walki Błachowicz vs Teixeira, a także kartę wstępną. Karta główna rozpocznie się ok. godzy 20:00 i właśnie wtedy będzie można obejrzeć walki z UFC 267 live w Polsacie Sport.

O której walka Błachowicza? W głównej karcie jest pięć pojedynków. Jan Błachowicz i Glover Teixeira do oktagonu wejdą jako ostatni. Stawką walki jest pas mistrzowski UFC w kategorii półciężkiej.

Walka Błachowicza online. UFC 267 live stream

Nie każdy będzie mógł obejrzeć transmisję z walki Błachowicz vs Teixeira w TV za darmo, dlatego bardzo popularną frazą w wyszukiwarkach internetowych jest “UFC 267 live stream online”. Gdzie oglądać transmisję w internecie?

Telewizja Polsat Sport online stream udostępnia IPLA TV. Miesięczny dostęp do pakietu SPORT kosztuje 20 zł. Ponadto UFC 267 online dostępne jest na UFC Fight Pass.

Błachowicz vs Teixeira transmisja online za darmo

Gdzie oglądać UFC 267 online za free? Legalny dostęp do transmisji z walki Błachowicz vs Teixeira online mają abonamenci Cyfrowego Polsatu, którzy posiadają dostęp do usługi “Cyfrowy Polsat GO”. Można tam obejrzeć telewizję Polsat Sport online za darmo.

Walka Błachowicza online za darmo dostępna będzie w naszym serwisie. Nie będzie to jednak transmisja, ani live stream online. Przeprowadzimy tekstową relację na żywo z walki Jan Błachowicz vs Glover Teixeira. To świetna alternatywa dla osób, które nie mogą obejrzeć transmisji w TV i online.

UFC267 transmisja: Walka Błachowicz vs Teixeira online za darmo

Data: 30 października 2021, godzina 20:00
Transmisja TV: Polsat Sport
Stream online: Polsat BOX Go
Relacja live z walki Błachowicza: EkstraklasaLive

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.