w

VOD. Przysięga odc. 138. Streszczenie odcinków

Przysięga streszczenie odcinków 142, 143, 144
Przysięga streszczenie odcinków

Przysięga 138 po polsku w TVP 1 obejrzeć można w czwartek. Odcinek dostępny jest również w VOD. Przygotowaliśmy szczegółowe streszczenie Przysięga odc. 138.

Odcinki serialu Przysięga cieszą się dużą oglądalnością. Sporo osób ogląda je nie tylko w telewizji, ale również na Youtube, gdzie szukane są napisy PL. Na szczęście serial można oglądać również w TVP 1 i TVP VOD.

Przysięga odc. 138 wyemitowany zostanie w czwartek 26 marca o godzinie 16:05. Odcinek online na żywo można obejrzeć na platformie WP Pilot. Podobnie jak powtórkę w piątek o 7:10.

Jeśli nie możecie obejrzeć serialu Przysięga 138 w czwartkowe popołudnie lub piątek rano, to z pomocą przychodzi platforma TVP VOD. Pod adresem vod.tvp.pl można obejrzeć wszystkie wyemitowane odcinki Przysięgi. Odc. 138 trafi tam w piątkowe popołudnie.

Oglądaj serial “Przysięga” na TVP VOD <- KLIKNIJ

W tym tygodniu wyemitowano już trzy odcinki serialu Przysięga: 135, 136 oraz 137. W piątek nastąpi również emisja Przysięga 139.

Przysięga streszczenie odcinków

Przysięga 138 streszczenie: Emir stara się o widzenie z ojcem. Cemre jest pod wrażeniem intrygi Cavidan. Okazuje się, że Oya ma długi również za granicą. Lekarz wypisuje Cavidan ze szpitala. Ersin zjawia się pod domem Kemala. Emir zapewnia ojca, że wierzy w jego niewinność. Cemre przywozi Cavidan do rezydencji. Na tarasie widzą przytulonych Emira i Reyhan.

Elif 695 online VOD TVP

Elif 695. Streszczenie odcinka po polsku

Przysięga 147 streszcznie

Przysięga odcinek 139. Streszczenie szczegółowe: Hikmet wychodzi z aresztu