Oglądaj seriale i programy na VOD

VOD online

VOD – oglądaj filmy, seriale, programy i mecze na żywo w dowolnym momencie w internecie. Zobacz gdzie znaleźć odcinki i powtórki swoich ulubionych produkcji.

Najpopularniejsze polskie serwisy VOD to Player.PL, TVP VOD i IPLA TV. Sporo produkcji dostępnych jest za darmo.

Oglądaj takie seriale jak M jak miłość, Przysięga, Więzień Miłości, Elif, Wymarzona Miłość, Barwy Szczęścia, Zakochani po uszy, Na Wspólnej i Korona Królów online.


Prawie każda telewizja oferuje swoją platformę VOD, gdzie można oglądać wszystkie odcinków programów i seriali, a także filmy z odtworzenia. Prezentujemy kilka najbardziej popularnych, które umożliwiają oglądanie materiałów z TVP, TVN, Polsatu i innych telewizji.

VOD TVP

TVP VOD to jedna z popularniejszych platform. Umożliwia ona oglądanie wszystkich odcinków i produkcji TVP za darmo. Co tam znajdziecie? The Voice of Poland, Rolnik szuka żony, Ranczo, Przysięga, Elif, Więzień Miłości, Wymarzona Miłość, Ojciec Mateusz, M jak Miłość, Rodzinka.PL, Zniewolona, Korona Królów, bajki, filmy i wiele innych interesujących materiałów.

Player

Player to platforma związana z telewizją TVN i innych kanałów z nią związanych (HQTV, TTV). Jeśli chcecie obejrzeć takie produkcje jak Masterchef, Kuchenne Rewolucje, My Way, Mam Talent, Top Model, Zakochani po uszy, Na Wspólnej, Chyłka-Kasacja, to znajdziecie je właśnie na platformie Player.

IPLA TV

IPLA TV to platforma Polsatu. Oglądać można na niej seriale, filmy i programy emitowane na różnych kanałach Cyfrowego Polsatu. Istnieje również możliwość wykupienia transmisji sportowych z Polsatu Sport i Polsatu Sport Premium.