Widzew – Legia: transmisja w telewizji Polsat Sport

Widzew – Legia to mecz, który w środowy wieczór elektryzować będzie całą piłkarską Polskę. Transmisje z Pucharu Polski oglądać można w telewizji Polsat Sport oraz internecie. Mecz Widzew – Legia online za darmo dostępny będzie w EkstraklasaLive.pl.

KLIKNIJ TUTAJ, ABY ŚLEDZIĆ MECZ NA ŻYWO W INTERNECIE

To będzie niezłe nawiązanie do historii polskiej piłki. Przed laty oba kluby zacięcie rywalizowały ze sobą o mistrzostwo Polski. Dziś Widzew i Legia są w zupełnie innych miejscach, ale znów czeka ich zażarte starcie.

Widzew Łódź występuje obecnie w drugiej lidze, a Legia Warszawa co roku walczy o tytuł mistrza Polski. Oba kluby w środę o 20:30 zagrają w 1/16 finału Pucharu Polski.

Mecz Widzew – Legia zapowiada się bardzo ciekawie, a na trybunach zasiądzie komplet widzów. Transmisja w Polsacie Sport również przyciągnie setki tysięcy kibiców z całej Polski, którzy będą chcieli na żywo obejrzeć rywalizacje tych dwóch zasłużonych klubów.

Transmisja z Widzew – Legia dostępna będzie również w internecie. Stream online z telewizji Polsat Sport można wykupić na platformie IPLA, a nasz serwis za darmo przeprowadzi relację live.

Widzew – Legia: transmisja TV i online

Data: 30 październik 2019, godzina 20:30
Transmisja TV: Polsat Sport
Stream online: IPLA TV
Relacja live za darmo: EkstraklasaLive.PL

Jeżeli nie możesz oglądać transmisji w telewizji, to sprawdź gdzie oglądać mecze na żywo w internecie. Ekstraklasa Live prezentujemy plan transmisji TV oraz online.