Widzew – ŁKS na żywo online. Transmisja – gdzie oglądać w TV?

Poczekaj chwilę na załadowanie się meczu na żywo.

Mecz Widzew – ŁKS na żywo pokaże telewizja Polsat Sport News. Transmisja z derbów Łodzi jest dostępna nie tylko w TV, ale również online. Gdzie oglądać live stream? Relacja live za free w naszym serwisie.

Widzew – ŁKS na żywo. Gdzie oglądać transmisję?

Spotkanie 3. kolejki Fortuna 1. Ligi Widzew – ŁKS odbędzie się w środę 16 września 2020 o godzinie 19:10. Derby Łodzi na żywo można obejrzeć w TV. Transmisję przeprowadzi telewizja Polsat Sport News.

Widzew – ŁKS transmisja online

Mecz Widzew – ŁKS na żywo oglądać można również w internecie. Telewizja Polsat Sport News online dostępna jest na platformie IPLA TV. Dostęp do transmisji z Widzew – ŁKS nie jest jednak darmowy. Miesięczny dostęp do pakietu SPORT kosztuje 20 zł. Same derby Łodzi na żywo online można obejrzeć za 5 zł.

Mecz Widzew – ŁKS live za free można śledzić w naszym serwisie dzięki relacji na żywo.

Ostatni raz derby Łodzi kibice mogli oglądać trzy lata temu w trzeciej lidze. Dziś Widzew i ŁKS występują na zapleczu PKO BP Ekstraklasy. Sezon lepiej zaczął ŁKS Łódź, który odniósł dwa zwycięstwa, strzelił siedem bramek i nie stracił żadnej. Z kolei Widzew Łódź przegrał oba mecze i ma bilans goli 1-7.

Kto wygra środowe derby Łodzi? Zapraszamy do oglądania transmisji z Widzew – ŁKS na żywo w TV lub online.

Mecze na żywo: Widzew – ŁKS transmisja

Data: środa 16 września 2020
Godzina: 19:10
Transmisja TV: Polsat Sport News
Stream online: IPLA TV
Relacja live za darmo: EkstraklasaLive

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.