Więzień Miłości 241 VOD po polsku. Streszczenie szczegółowe odcinków

Więzień Miłości odc. 241 online po polsku można oglądać na żywo lub na TVP VOD. Zobacz streszczenie odcinków tego tureckiego serialu.

Więzień Miłości 241 to ostatni odcinek, który zostanie wyemitowany w tym tygodniu. Początek w piątek o godzinie 17:10 w telewizji TVP 2. Serial online na żywo można oglądać na WP Pilot. Tureckie seriale w Polsce cieszą się dużą popularnością. TVP 1 słynie z emisji takich produkcji jak “Elif” czy “Przysięga”.

O ile “Elif” i “Przysięga” powtórki ostatniego odcinek zawsze można oglądać następnego dnia rano, to “Więzień Miłości” nie ma powtórek. Jeśli ktoś nie obejrzy serialu na żywo w TV lub online dzięki platformie WP Pilot, to musi szukać powtórek w internecie.

Więzień Miłości 241 VOD

Serial Więzień Miłości online po polsku dostępny jest nie tylko na Youtube (napisy PL), ale przede wszystkim TVP VOD. Znaleźć tam można wszystkie odcinki wyemitowane w TVP 2. Za darmo i bez rejestracji.

Oglądaj Więzień Miłości na TVP VOD <- Kliknij Tutaj

Szczegółowe streszczenie Więzień Miłości 241

W 241. odcinku serialu Więzień Miłości Omer podejmuje kolejną próbę rozmowy z Salimem. Koray wyjawia Szukran, że Salim sprzedał warsztat. Sabah zamyka się w pokoju. Kerem jest zły, bo spodziewa się gości.

Więzień Miłości 241 – streszczenie odcinków po polsku (napisy PL)

Szczegółowe streszczenia odcinków po polsku znajdują się również w serwisie Turkweb.

Więzień Miłości 242 wyemitowany zostanie w poniedziałek.

Więzień Miłości

“Więzień Miłości” to współczesny serial obyczajowy. Ayse i Omer są kochającym się rodzeństwem. Omer postanowił nigdy się nie ożenić. Jedyna kobieta, dla której ma czas, to jego ukochana siostra Ayse, dla której zrobiłby wszystko. Ayse jest romantyczką i pragnie, by jej brat znalazł miłość. Kiedy Omer dowie się, że jego siostrze zostało zaledwie kilka miesięcy życia, postanawia zawrzeć fikcyjny związek, aby uszczęśliwić ukochaną siostrę w ostatnich miesiącach. Zawiera umowę z Zehrą, która desperacko potrzebuje pieniędzy, że zapłaci jej tyle, ile potrzebuje, a ich małżeństwo potrwa tylko sześć miesięcy. Ale sprawy zaczynają się komplikować…

Jeżeli nie możesz oglądać transmisji w telewizji, to sprawdź gdzie oglądać mecze na żywo w internecie. Ekstraklasa Live prezentujemy plan transmisji TV oraz online.