Więzień Miłości 242, 243, 244, 245 i 246. Streszczenie szczegółowe odcinków po polsku

Więzień Miłości odc. 242, 243, 244, 245 i 246 oglądać można w dniach 17-21 lutego. Wszystkie odcinki za darmo dostępne są po polsku online. Prezentujemy streszczenie szczegółowe odcinków 242 – 246.

Więzień Miłości oglądać można w TVP 2 od poniedziałku do piątku o godzinie 17:10. W dniach 17-21 luty wyemitowane zostaną odcinki 242, 243, 244, 245 i 246. Co się w nich wydarzy?

Poniżej prezentujemy streszczenie szczegółowe odcinków Więźnia Miłości. Wszystkie epizody można oglądać w internecie na żywo na WP Pilot (live stream z TVP 2) lub powtórki na TVP VOD. Odcinki online dostępne są za darmo.

Oglądaj Więzień Miłości VOD <- Kliknij Tutaj

Więzień Miłości 242, 243, 244, 245, 246 – szczegółowe streszczenie odcinków

Więzień Miłości 242 streszczenie odcinka

Kerem złośliwie przedstawia Sabę gościom jako służącą. Szukran domaga się od Salima, by wyjaśnił, dlaczego sprzedał warsztat. Na wieść o śmierci Okkesza Zehra postanawia jechać do domu rodziny.

Więzień Miłości 243 streszczenie odcinka

Hedije i cała rodzina cierpią po śmierci Okkesza. Gangsterzy znowu śledzą Sabę. Zehra nie informując ojca jedzie do domu Omera, by pocieszyć Hedije. Szukran ratuje ją przed nieprzyjemnościami.

Więzień Miłości 244 streszczenie odcinka

Zehra opuszcza dom Omera. Kerem znajduje sposób na pozbycie się Saby z domu. Omer znów prosi Salima o rozmowę. Szukran proponuje Zehrze, że porozmawia z Salimem, skoro łączy ich poważne uczucie.

Streszczenie szczegółowe Więzień Miłości odc. 244 (napisy PL)

Więzień Miłości 245 streszczenie odcinka

Omer i Zehra cierpią z powodu rozstania i oboje wspominają miłe chwile. Omer mówi Salimowi, że nie odejdzie spod warsztatu, dopóki go nie wysłucha. Szukran namawia Zehrę do otwartości w sprawie związku z Omerem.

Więzień Miłości 246 streszczenie odcinka

Do Kerema wpada narzeczony jednej z jego znajomych. Sabah ratuje go z opresji. Złoczyńcy nadal ścigają Sabę. Szukran przekonuje Salima, by pochylił się nad losem Zehry i Omera. Salim mówi Omerowi, by przyszedł z oficjalnymi oświadczynami.

Szczegółowe streszczenie odcinków Więźnia Miłości po polsku można znaleźć na Turkweb lub Youtube (napisy PL)

Więzień Miłości

“Więzień Miłości” to współczesny serial obyczajowy. Ayse i Omer są kochającym się rodzeństwem. Omer postanowił nigdy się nie ożenić. Jedyna kobieta, dla której ma czas, to jego ukochana siostra Ayse, dla której zrobiłby wszystko. Ayse jest romantyczką i pragnie, by jej brat znalazł miłość. Kiedy Omer dowie się, że jego siostrze zostało zaledwie kilka miesięcy życia, postanawia zawrzeć fikcyjny związek, aby uszczęśliwić ukochaną siostrę w ostatnich miesiącach. Zawiera umowę z Zehrą, która desperacko potrzebuje pieniędzy, że zapłaci jej tyle, ile potrzebuje, a ich małżeństwo potrwa tylko sześć miesięcy. Ale sprawy zaczynają się komplikować…

Jeżeli nie możesz oglądać transmisji w telewizji, to sprawdź gdzie oglądać mecze na żywo w internecie. Ekstraklasa Live prezentujemy plan transmisji TV oraz online.