Więzień Miłości odc. 396, 397, 398 streszczenie szczegółowe (odcinki VOD)

Więzień Miłości odc 396, 397, 398 streszczenie szczegółowe po polsku. Odcinki po polsku można oglądać na TVP 2 i w internecie na TVP VOD. Zobacz streszczenie odcinków.

Więzień Miłości odcinek 396, 397, 398

Więzień Miłości po polsku można oglądać od poniedziałku do piątku o godzinie 17:10 w telewizji TVP 2 oraz online na WP Pilot. Na platformie tej dostępny jest darmowy live stream z TVP 2.

Więzień Miłości odcinki – data emisji:

  • Więzień Miłości odc. 395 – czwartek 24.09
  • Więzień Miłości odc. 396 – piątek 25.09
  • Więzień Miłości odc. 397 – poniedziałek 28.08
  • Więzień Miłości odc. 398 – wtorek 29.09
  • Więzień Miłości odc. 399 – środa 30.09
  • Więzień Miłości odc. 400 – czwartek 1.02
  • Więzień Miłości odc. 401 – piątek 2.02

Sporo osób szuka odcinków i napisów PL na Youtube, ale serial Więzień Miłości na VOD można legalnie, za darmo i bez rejestracji obejrzeć na TVP VOD.

Oglądaj Więzień Miłości na VOD TVP <- kliknij

W najbliższych dniach wyemitowany zostanie Więzień Miłości odc. 396, 397, 398, 399, 400.

Więzień Miłości streszczenie szczegółowe odcinków

Więzień Miłości odc. 394 streszczenie

Dżulide dzwoni do Zehry. Zehra namawia Omera, by jednak coś zrobili w jej sprawie. Ipek ostatecznie wybacza Korayowi. Ajsel prosi Sabah i Kerema o pomoc w znalezieniu nowego lokalu na cukiernię.

Więzień Miłości odc. 395 streszczenie

Defne odwiedza rodzinę Kerwandziolu, lecz Zehra i Omer muszą wyjść. Dżewrije słucha opowieści o dawnych wystawnych przyjęciach. Sabah i Kerem chcą urządzić cukiernię Ajsel w lokalu agencji nieruchomości. Złoczyńcy porywają Zehrę. Omer rusza na pomoc.

Więzień Miłości odc. 396 streszczenie

Erdżan grozi Dżulide, że zabije jej dzieci. Zehra przekonuje Omera, żeby jednak pomógł Dżulide. Omer prosi o pomoc komisarza Murata. Sabah, Kerem i Dzianan są zdecydowani pomóc Ajsle w urządzeniu nowej cukierni.

Więzień Miłości odc. 397 streszczenie

Kerem chce sprzedać dom, by tylko Ajsel zachowała cukiernię. Ajsze się martwi, bo Nihat wyjechał, a Dżulide się nie odzywa. Zehra bezskutecznie namawia Omera, by spróbował coś zrobić w sprawie matki. Posiadłość odwiedza kierowca Dżulide i wyjaśnia jej położenie Omerowi.

Więzień Miłości odc. 398 streszczenie

Zehra czyta list, który Omer napisał w czasie terapii. Teraz inaczej patrzy na jego postępowanie. Hatidże, Hamijet i Szukran knują, jak nakłonić Salima do ożenku. Zehra przekonuje Omera, że muszą ratować Dżulide.

Więzień Miłości odc. 399 streszczenie

Dżewrije jest zdumiona tym, że Bahszende chce sama zanieść Omerowi jedzenie. Omer nadal nie wie, jak się zachować wobec matki. Sabah, Kerem i przyjaciele przygotowują Ajsel niespodziankę związaną z cukiernią.


Więzień Miłości odcinek 357 streszczenie szczegółowe

Zehra poinformowała Salima, a następnie Cewrije o tym, że planuje się rozwieźć z Omerem. Ciotka jest zdruzgotana i bardzo się jej to nie podoba. Postanawia udać się do Salima, aby omówić sytuację Zehry i Omera. Gdy Cewrije zamierza opuścić warsztat Salima, ten przypadkowo łamie klucz w zamku. Oboje utknęli zamknięci w środku.

Zehra chce oddać Omerowi piękny pierścionek, który od niego otrzymała. Mężczyzna jednak nie chce go przyjąć. Uważa, że Zehra powinna go sobie zostawić do końca życia.

Z kolei Nihat i Ayse planują walentynkową kolację. Nihat sugeruje, że powinni na nią udać się również Zehra i Omer.

Więzień Miłości odcinek 335 streszczenie szczegółowe po polsku

Zehra zabłądziła w lesie. Omer skręca kostkę, ratując ją. Po powrocie do domu, przeciąga rekonwalescencję. Keremowi wciąż nie udaje się wyznać Sabah miłości. Najpierw na przeszkodzie staje telefon, a potem, gdy próbuje zabrać Sabah do kina, ta wymmiguje się pracą. Ajsze odkrywa, że na CD jest nagranie Alev, jednak nie może go odtworzyć. Do Omera przychodzi lekarz, który stwierdza, że kości są całe i prześwietlenie nie jest konieczne.

Omer prosi Zehrę o szklankę wody. Stara się nie doprowadzić do rozmowy Zehry z lekarzem. Ajsze w tym czasie prosi o naprawę laptopa, aby mogła obejrzeć nagranie. Omer mówi Zehrze, że jeśli chce wyleczyć kostkę, to musi trochę poleżeć. “Wzywaj mnie zawsze, gdy będziesz chciał wstać” – mówi Zehra. – “Tylko Ty zawsze jesteś przy mnie” – odpowiada Omer.

Sabah wybiega z pracy, bo na widok Kerema robi jej się duszno. Kerem wychodzi za nią i proponuje ponownie wyjście do kina. Kobieta odmawia. Mężczyzna próbuje ją zatrzymać i proponuje, że odprowadzi. Sabah ciągle ma jednak jakieś wymówki.

“Co ja wyprawiam. A jeśli w końcu się odważy? Powiem, że nie jestem gotowa usłyszeć, że mnie lubi. Wtedy spyta skąd mi to przyszło do głowy” – zastanawia się po drodze kobieta.

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.