Więzień Miłości odc. 391, 392 streszczenie szczegółowe (odcinki VOD)

Więzień Miłości odc 392 streszczenie szczegółowe po polsku. Odcinki po polsku można oglądać na TVP 2 i w internecie na TVP VOD. Zobacz streszczenie odcinków.

Więzień Miłości odcinek 391, 392

Więzień Miłości po polsku można oglądać od poniedziałku do piątku o godzinie 17:10 w telewizji TVP 2 oraz online na WP Pilot. Na platformie tej dostępny jest darmowy live stream z TVP 2.

Więzień Miłości odcinki – data emisji:

  • Więzień Miłości odc. 391 – piątek 18.09
  • Więzień Miłości odc. 392 – poniedziałek 21.08
  • Więzień Miłości odc. 393 – wtorek 22.09
  • Więzień Miłości odc. 394 – środa 23.09
  • Więzień Miłości odc. 395 – czwartek 24.09
  • Więzień Miłości odc. 396 – piątek 25.09

Sporo osób szuka odcinków i napisów PL na Youtube, ale serial Więzień Miłości na VOD można legalnie, za darmo i bez rejestracji obejrzeć na TVP VOD.

Oglądaj Więzień Miłości na VOD TVP <- kliknij

W najbliższych dniach wyemitowany zostanie Więzień Miłości odc. 392, 393, 394, 395 i 396.

Więzień Miłości streszczenie szczegółowe odcinków

Więzień Miłości odc. 390 streszczenie

Omer prosi Ajsze, by pozostała w domu i akceptuje jej spotkania z matką. Zehrę odwiedza ciotka Hatidże. Koraj odkrywa, że Ipek jest niewinna. Ajsel namawia ją do powrotu do pracy.

Więzień Miłości odc. 391 streszczenie

Bahszende robi wyrzuty Ajsze i Omerowi, że spotkali się ze swoją matką. Koraj już wie, że firmowe dokumenty przekazała konkurencji Ozge. Ciotka Hatidże postanawia dobrać się do skóry Bahszende. Koraj próbuje pogodzić się z Ipek.

Więzień Miłości odc. 392 streszczenie

Omer zapewnia żonę o swojej miłości. Jednocześnie jednak miło gawędzi z dawną znajomą przez telefon. Hatidże konfrontuje się z Bahszende. W zdecydowany sposób daje jej do zrozumienia, że nie pozwoli skrzywdzić Zehry. Salim i Halit dostarczają Ajsel regał do cukierni.

Więzień Miłości odc. 393 streszczenie

Hatidże opuszcza posiadłość. Dzianan i Kerem coś knują. Dla Sabah to wielka niespodzianka. Dżulide chce się spotkać z Zehrą, lecz ludzie Erdżana porywają ją. Zehra informuje o tym Omera, ale on nie chce przyjść matce z pomocą.


Więzień Miłości odcinek 357 streszczenie szczegółowe

Zehra poinformowała Salima, a następnie Cewrije o tym, że planuje się rozwieźć z Omerem. Ciotka jest zdruzgotana i bardzo się jej to nie podoba. Postanawia udać się do Salima, aby omówić sytuację Zehry i Omera. Gdy Cewrije zamierza opuścić warsztat Salima, ten przypadkowo łamie klucz w zamku. Oboje utknęli zamknięci w środku.

Zehra chce oddać Omerowi piękny pierścionek, który od niego otrzymała. Mężczyzna jednak nie chce go przyjąć. Uważa, że Zehra powinna go sobie zostawić do końca życia.

Z kolei Nihat i Ayse planują walentynkową kolację. Nihat sugeruje, że powinni na nią udać się również Zehra i Omer.

Więzień Miłości odcinek 335 streszczenie szczegółowe po polsku

Zehra zabłądziła w lesie. Omer skręca kostkę, ratując ją. Po powrocie do domu, przeciąga rekonwalescencję. Keremowi wciąż nie udaje się wyznać Sabah miłości. Najpierw na przeszkodzie staje telefon, a potem, gdy próbuje zabrać Sabah do kina, ta wymmiguje się pracą. Ajsze odkrywa, że na CD jest nagranie Alev, jednak nie może go odtworzyć. Do Omera przychodzi lekarz, który stwierdza, że kości są całe i prześwietlenie nie jest konieczne.

Omer prosi Zehrę o szklankę wody. Stara się nie doprowadzić do rozmowy Zehry z lekarzem. Ajsze w tym czasie prosi o naprawę laptopa, aby mogła obejrzeć nagranie. Omer mówi Zehrze, że jeśli chce wyleczyć kostkę, to musi trochę poleżeć. “Wzywaj mnie zawsze, gdy będziesz chciał wstać” – mówi Zehra. – “Tylko Ty zawsze jesteś przy mnie” – odpowiada Omer.

Sabah wybiega z pracy, bo na widok Kerema robi jej się duszno. Kerem wychodzi za nią i proponuje ponownie wyjście do kina. Kobieta odmawia. Mężczyzna próbuje ją zatrzymać i proponuje, że odprowadzi. Sabah ciągle ma jednak jakieś wymówki.

“Co ja wyprawiam. A jeśli w końcu się odważy? Powiem, że nie jestem gotowa usłyszeć, że mnie lubi. Wtedy spyta skąd mi to przyszło do głowy” – zastanawia się po drodze kobieta.

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.