Więzień Miłości odc. 476, 477, 478, 479, 480 streszczenia (ostatni odcinek VOD)

Więzień Miłości odc 476, 477, 478, 479, 480 streszczenie szczegółowe po polsku. Odcinki po polsku można oglądać na TVP 2 i w internecie na TVP VOD. Zobacz streszczenia szczegółowe odcinków i przypomnij sobie, co przyniósł ostatni odcinek.

Więzień Miłości odcinek 476, 477, 478, 479, 480

Więzień Miłości po polsku można oglądać od poniedziałku do piątku o godzinie 17:10 w telewizji TVP 2 oraz online na WP Pilot. Na platformie tej dostępny jest darmowy live stream z TVP 2.

Więzień Miłości odcinki – data emisji:

  • Więzień Miłości odc. 475 – piątek 22.01
  • Więzień Miłości odc. 476 – poniedziałek 25.01
  • Więzień Miłości odc. 477 – wtorek 26.01
  • Więzień Miłości odc. 478 – środa 27.01
  • Więzień Miłości odc. 479 – czwartek 28.01
  • Więzień Miłości odc. 480 – piątek 29.01

Powtórki odcinków nie są dostępne w telewizji. Jeśli chcecie wiedzieć co wydarzyło się w ostatnich odcinkach lub co wydarzy się w kolejnych to poniżej prezentujemy streszczenia Więźnia Miłości.

Sporo osób szuka odcinków i napisów PL na Youtube, ale serial Więzień Miłości na VOD można legalnie, za darmo i bez rejestracji obejrzeć na TVP VOD. Ostatni odcinek trafia tam zawsze po publikacji w TVP 2.

Oglądaj Więzień Miłości na VOD TVP <- kliknij

W najbliższych dniach wyemitowany zostanie Więzień Miłości odc. 476, 477, 478, 479, 480.

Więzień Miłości streszczenia szczegółowe odcinków

Żulide pozostaje w śpiączce. Azize bezskutecznie usiłuje wydostać się z aresztu. Oouz pozostaje nieczuły na jej argumenty. Alemu udaje się wymknąć porywaczom.

Więzień Miłości odc. 475 streszczenie

Azize przyznaje się do winy, by wyjść na wolność i odszukać Alego. Żulide odzyskuje przytomność i zaświadcza o niewinności Azize. Koraj chwilowo pozostaje w firmie. Ali w końcu ucieka Zuhre i wraca do mamy.

Więzień Miłości odc. 476 streszczenie

Ajsel ma wyrzuty sumienia, że nie upilnowała Alego. Azize odwiedza panią Żulide, co sprawia, że jej samopoczucie od razu się poprawia. W firmie zjawia się nowy zastępca dyrektora naczelnego, niejaki Tarik, który uratował Selin przed pobiciem.

Więzień Miłości odc. 477 streszczenie

Ouz proponuje Azize, by zamieszkała w rezydencji. W firmie Tarik pomaga przy naprawieniu systemu komputerowego. W domu Szukran zjawia się Zeliha. Ali wpuszcza do domu małą Hayat, która go śledziła.

Więzień Miłości odc. 478 streszczenie

W domu Szukran zjawia się matka Zelihy, która odradza córce zamążpójście. Ali proponuje Hayat, że pomoże jej szukać mamy. Azize odmawia Ouzowi pozostania w rezydencji, lecz Żulide udaje się nakłonić ją do pracy dla rodziny.

Więzień Miłości odc. 479 streszczenie

Yildiz zdobyła informacje, które mają pogrążyć Azize. Zeliha i Samet organizują ślub, a matka Zelihy ma chrapkę na pieniądze przeznaczone na weselisko. Tarik dogaduje się z przyszłym wspólnikiem firmy. Ali opiekuje się chorą Hayat.

Więzień Miłości odc. 480 streszczenie

W obecności Żulide, Yildiz i Ouza niejaki Czezmi oskarża Azize o napaść. Yildiz pokazuje Ouzowi zdobyte informacje na temat rzekomych przewinień Azize. Chytra na pieniądze matka Zalihy kradnie gotówkę przeznaczoną na wesele.

Więzień miłości” odc ostatni streszczenie szczegółowe

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.