Więzień Miłości 342, 343, 344, 345, 346: streszczenie, odcinki VOD

Więzień Miłości odc. 342, 343, 344, 345, 346 po polsku można oglądać na TVP 2 i w internecie na TVP VOD. Zobacz streszczenie odcinków.

Więzień Miłości 342, 343, 344, 345, 346 VOD

Więzień Miłości po polsku można oglądać od poniedziałku do piątku o godzinie 17:10 w telewizji TVP 2 oraz online na WP Pilot. Na platformie tej dostępny jest darmowy live stream z TVP 2.

Więzień Miłości odcinki – data emisji:

  • Więzień Miłości odc. 342 – poniedziałek 13.07
  • Więzień Miłości odc. 343 – wtorek 14.07
  • Więzień Miłości odc. 344 – środa 14.07
  • Więzień Miłości odc. 345 – czwartek 15.07
  • Więzień Miłości odc. 346 – piątek 16.07

Sporo osób szuka odcinków i napisów PL na Youtube, ale serial Więzień Miłości na VOD można legalnie, za darmo i bez rejestracji obejrzeć na TVP VOD.

Oglądaj Więzień Miłości na VOD TVP <- kliknij

W nadchodzącym tygodniu wyemitowany zostanie Więzień Miłości odc. 342, 343, 344, 345, 346.

Więzień Miłości 342, 343, 344, 345, 346 – streszczenie odcinków szczegółowe

Więzień Miłości odc. 341 streszczenie po polsku

Dżewrije ogląda mieszkania do wynajęcia. Kerem oznajmia Sabah swoją nieodwołalną decyzję zamknięcia biura. Zehra dowiaduje się, gdzie przebywa Muge. Wraz z Omerem w ostatniej chwili ratują Ajsze.

Więzień Miłości odc. 342 streszczenie po polsku

Omer w końcu zdradza siostrze powód, dla którego podpisał z Zehrą ślubny kontrakt. Rozgoryczona Sabah postanawia wyjechać ze Stambułu. Kerem oznajmia jej jednak, że zmienił swoją decyzję i nie zamknie biura. Dżewrije jest rozżalona. Brak jej kontaktu z krewnymi, którzy do niej nie dzwonią.

Więzień Miłości odc. 343 streszczenie po polsku

Ayse postanawia zaprosić Omera i Zehrę na kolację. Dla jej brata to kolejna szansa na przełamanie oporu Zehry. Tymczasem w okolicy grasuje włamywacz. Gdy szef Atiego zarzuca mu kradzież, chłopaka z opresji ratuje Kerem. On sam też ma kłopoty. Wciąż nie potrafi zdobyć się na szczerą rozmowę z Sabah.

Więzień Miłości odc. 344 streszczenie po polsku

Omer kupuje Zehrze sukienkę, na którą ona wcześniej zwróciła uwagę, co doprowadza do kłótni. Ajsze widzi Omera, jak wychodzi z sypialni z poduszką i kocem. Proponuje małżonkom psychologiczną terapię rodzinną. Bahszende dowiaduje się, że Zehra nie wychowała się w sierocińcu.

Więzień Miłości odc. 345 streszczenie po polsku

Ajsze namawia Omera i Zehrę na terapię u specjalistki od problemów małżeńskich, której wyznają całą prawdę. Ati jest załamany oskarżeniami i utratą pracy, był jedynym żywicielem rodziny. Dżewrije przynosi Salimowi obiad do warsztatu.

Więzień Miłości odc. 346 streszczenie po polsku

Zehra pilnie stosuje się do wskazówek terapeutki, ale uważa, że stosunki z Omerem nigdy się nie poprawią. Ati ma kłopoty i Koray chce mu znaleźć pracę u Selima. Bahszende wybiera się do domu Salima. Widząc złodziei Saba wszczyna alarm, a Kerem przychodzi jej z pomocą.


Więzień Miłości odc. 335 streszczenie szczegółowe po polsku

Zehra zabłądziła w lesie. Omer skręca kostkę, ratując ją. Po powrocie do domu, przeciąga rekonwalescencję. Keremowi wciąż nie udaje się wyznać Sabah miłości. Najpierw na przeszkodzie staje telefon, a potem, gdy próbuje zabrać Sabah do kina, ta wymmiguje się pracą. Ajsze odkrywa, że na CD jest nagranie Alev, jednak nie może go odtworzyć. Do Omera przychodzi lekarz, który stwierdza, że kości są całe i prześwietlenie nie jest konieczne.

Omer prosi Zehrę o szklankę wody. Stara się nie doprowadzić do rozmowy Zehry z lekarzem. Ajsze w tym czasie prosi o naprawę laptopa, aby mogła obejrzeć nagranie. Omer mówi Zehrze, że jeśli chce wyleczyć kostkę, to musi trochę poleżeć. “Wzywaj mnie zawsze, gdy będziesz chciał wstać” – mówi Zehra. – “Tylko Ty zawsze jesteś przy mnie” – odpowiada Omer.

Sabah wybiega z pracy, bo na widok Kerema robi jej się duszno. Kerem wychodzi za nią i proponuje ponownie wyjście do kina. Kobieta odmawia. Mężczyzna próbuje ją zatrzymać i proponuje, że odprowadzi. Sabah ciągle ma jednak jakieś wymówki.

“Co ja wyprawiam. A jeśli w końcu się odważy? Powiem, że nie jestem gotowa usłyszeć, że mnie lubi. Wtedy spyta skąd mi to przyszło do głowy” – zastanawia się po drodze kobieta.

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.