Więzień Miłości ostatni odcinek – streszczenie odc. 514, 515 VOD TVP

Więzień Miłości 514 to ostatni odcinek. Odc. 515, 516 nie zostanie wyemitowany. Zobacz streszczenie szczegółowe po polsku. Odcinki można oglądać na TVP 2, a powtórki w internecie na TVP VOD.

Więzień Miłości streszczenia szczegółowe odcinków

Więzień miłości 512 streszczenie

Więzień miłości” odc ostatni streszczenie szczegółowe: Peker godzi się na rozwód z Selin i postanawia wyjechać. Dzianan próbuje wciągnąć Tarika w knowania, których celem jest zapobieżenie wydania Zelihy za Vakkasa. Azize idzie do aresztu i wygarnia Kylyczowi, że nie boi się jego gróźb.

Więzień miłości odc. 513 streszczenie

Oouz wścieka się na Azize, że poszła do Kyklycza, zostawiając gorączkującego Alego. Tarik podstępem spotyka się z Zelihą i prosi o wyjaśnienia. Azize postanawia opuścić rezydencję.

Więzień miłości odc. 514 streszczenie

Oouz odkrywa knowania Yildiz i ostatecznie z nią zrywa. Tarik spłaca Vakkasa i prosi o rękę Zelihy. Oouz namawia Azize do powrotu do rezydencji. Żulide rozpoznaje w Alim Emira.

Więzień miłości odc. 515 streszczenie

Odcinek 515 nie zostanie wyemitowany. Serial zakończył się na odc. 514.

Więzień Miłości odcinki

Więzień Miłości po polsku można oglądać od poniedziałku do piątku o godzinie 17:10 w telewizji TVP 2 oraz online na WP Pilot. Na platformie tej dostępny jest darmowy live stream z TVP 2.

Więzień Miłości odcinki – data emisji:

  • Więzień Miłości 513 – środa, 17.03
  • Więzień Miłości 514 – czwartek, 18.03 – ostatni odcinek

514 to ostatni odcinek serialu. Więzień Miłości odc. 515, 516 nie zostanie wyemitowany.

Powtórki odcinków nie są dostępne w telewizji. Jeśli chcecie wiedzieć co wydarzyło się w ostatnich odcinkach lub co wydarzy się w kolejnych to poniżej prezentujemy streszczenia Więźnia Miłości.

Sporo osób szuka odcinków i napisów PL na Youtube wpisując hasła “więzień miłości odc 514, 515 napisy pl youtube”, ale serial na VOD można legalnie, za darmo i bez rejestracji obejrzeć na TVP VOD. Ostatni odcinek trafia tam zawsze po publikacji w TVP 2.

Oglądaj Więzień Miłości na VOD TVP <- kliknij


Więzień Miłości

“Więzień Miłości” to współczesny serial obyczajowy. Ayse i Omer są kochającym się rodzeństwem. Omer postanowił nigdy się nie ożenić. Jedyna kobieta, dla której ma czas, to jego ukochana siostra Ayse, dla której zrobiłby wszystko. Ayse jest romantyczką i pragnie, by jej brat znalazł miłość. Kiedy Omer dowie się, że jego siostrze zostało zaledwie kilka miesięcy życia, postanawia zawrzeć fikcyjny związek, aby uszczęśliwić ukochaną siostrę w ostatnich miesiącach. Zawiera umowę z Zehrą, która desperacko potrzebuje pieniędzy, że zapłaci jej tyle, ile potrzebuje, a ich małżeństwo potrwa tylko sześć miesięcy. Ale sprawy zaczynają się komplikować.

Więzień miłości” odc ostatni streszczenie szczegółowe po polsku. Emisja odcinka 514 już w czwartek.

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.