Więzień Miłości odc. 366, 367, 368, 369, 370, 371 streszczenie szczegółowe (odcinki VOD)

Więzień Miłości 366, 367, 368, 369, 370, 371 streszczenie szczegółowe po polsku. Odcinki po polsku można oglądać na TVP 2 i w internecie na TVP VOD. Zobacz streszczenie odcinków.

Więzień Miłości odc. 366, 367, 368, 369, 370, 371 VOD

Więzień Miłości po polsku można oglądać od poniedziałku do piątku o godzinie 17:10 w telewizji TVP 2 oraz online na WP Pilot. Na platformie tej dostępny jest darmowy live stream z TVP 2.

Więzień Miłości odcinki – data emisji:

  • Więzień Miłości 365 – czwartek 13.08
  • Więzień Miłości 366 – piątek 14.08
  • Więzień Miłości 367 – poniedziałek 17.08
  • Więzień Miłości odcinek 368 – wtorek 18.08
  • Więzień Miłości odcinek 369 – środa 12.08
  • Więzień Miłości odcinek 370 – czwartek 13.08
  • Więzień Miłości odcinek 371 – piątek 14.08

Sporo osób szuka odcinków i napisów PL na Youtube, ale serial Więzień Miłości na VOD można legalnie, za darmo i bez rejestracji obejrzeć na TVP VOD.

Oglądaj Więzień Miłości na VOD TVP <- kliknij

W najbliższych dniach wyemitowany zostanie Więzień Miłości odc. 366, 367, 368, 369, 370, 371.

Więzień Miłości streszczenie szczegółowe odcinków

Więzień Miłości odc. 365 streszczenie

Omer nie chce sypiać w oddzielnym pokoju. Kerem miota się między Idil a Sabah, zaniedbując obowiązki zawodowe. Dżewrije zniechęca Ajsel do ślubu z Salimem. Ozge bezpodstawnie oskarża Koraja o nielojalność. Spotkanie Zehry z Żulide znowu się nie udaje.

Więzień Miłości odc. 366 streszczenie

Szukran i Hamijet knują, jak wyswatać Salima z panią Ajsel. Dżewrije ten pomysł się nie podoba. Dzianan robi Sabah wymówki, że pozwoliła Keremowi spotkać się z byłą dziewczyną. Ozge nie może się zebrać, by pogodzić się z Korajem.

Więzień Miłości odc. 367 streszczenie szczegółowe

Zehra waha się, czy powiedzieć Omerowi o spotkaniu z jego matką. Dżewrije podejmuje działania, by znaleźć się bliżej Salima. Dzianan wytyka Sabah, że zbyt łagodnie traktuje Kerema po imprezie, na której spotkał się ze swoją byłą.

Więzień Miłości odc. 368 streszczenie szczegółowe

Dżewrije kusi Salima pierożkami. Dżulide spotyka się wreszcie z Zehrą i wyraża głęboki żal z powodu tego, że przed laty zostawiła swoje dzieci. Nihat proponuje Korajowi zajęcie się finansami w firmie Ajsze. Idil nie rezygnuje z Kerema.

Więzień Miłości odc. 369 streszczenie szczegółowe

Bahszende zachodzi w głowę, z kim Zehra się spotkała. Idil nadal nachodzi Kerema, a Sabah cierpi. Koraj znajduje poważny błąd, jaki przeoczyła Osge. Salim kategorycznie oznajmia Hamijet i Szukran, że nie myśli o ożenku.

Więzień Miłości odc. 370 streszczenie szczegółowe

Ajsze i Zehra rozmawiają o trudnej przeszłości, gdy matka zostawiła ją i Omera. Hamijet i Szukran podstępem namawiają Salima na spotkanie z panią Ajsel. Koray wykrywa poważne nieścisłości w finansach firmy.

Więzień Miłości odc. 371 streszczenie

Kerem pomaga Sabah pokonać migrenę. Idil nadal przymila się do niego. Omer zachodzi w głowę, po co Zehra spotkała się z panem Mehmetem. Ajsze wszystko wyjaśnia i chwali Zehrę.


Więzień Miłości odcinek 357 streszczenie szczegółowe

Zehra poinformowała Salima, a następnie Cewrije o tym, że planuje się rozwieźć z Omerem. Ciotka jest zdruzgotana i bardzo się jej to nie podoba. Postanawia udać się do Salima, aby omówić sytuację Zehry i Omera. Gdy Cewrije zamierza opuścić warsztat Salima, ten przypadkowo łamie klucz w zamku. Oboje utknęli zamknięci w środku.

Zehra chce oddać Omerowi piękny pierścionek, który od niego otrzymała. Mężczyzna jednak nie chce go przyjąć. Uważa, że Zehra powinna go sobie zostawić do końca życia.

Z kolei Nihat i Ayse planują walentynkową kolację. Nihat sugeruje, że powinni na nią udać się również Zehra i Omer.

Więzień Miłości odcinek 335 streszczenie szczegółowe po polsku

Zehra zabłądziła w lesie. Omer skręca kostkę, ratując ją. Po powrocie do domu, przeciąga rekonwalescencję. Keremowi wciąż nie udaje się wyznać Sabah miłości. Najpierw na przeszkodzie staje telefon, a potem, gdy próbuje zabrać Sabah do kina, ta wymmiguje się pracą. Ajsze odkrywa, że na CD jest nagranie Alev, jednak nie może go odtworzyć. Do Omera przychodzi lekarz, który stwierdza, że kości są całe i prześwietlenie nie jest konieczne.

Omer prosi Zehrę o szklankę wody. Stara się nie doprowadzić do rozmowy Zehry z lekarzem. Ajsze w tym czasie prosi o naprawę laptopa, aby mogła obejrzeć nagranie. Omer mówi Zehrze, że jeśli chce wyleczyć kostkę, to musi trochę poleżeć. “Wzywaj mnie zawsze, gdy będziesz chciał wstać” – mówi Zehra. – “Tylko Ty zawsze jesteś przy mnie” – odpowiada Omer.

Sabah wybiega z pracy, bo na widok Kerema robi jej się duszno. Kerem wychodzi za nią i proponuje ponownie wyjście do kina. Kobieta odmawia. Mężczyzna próbuje ją zatrzymać i proponuje, że odprowadzi. Sabah ciągle ma jednak jakieś wymówki.

“Co ja wyprawiam. A jeśli w końcu się odważy? Powiem, że nie jestem gotowa usłyszeć, że mnie lubi. Wtedy spyta skąd mi to przyszło do głowy” – zastanawia się po drodze kobieta.

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.