Więzień Miłości odc. 498, 499, 500 streszczenia szczegółowe odcinków

Więzień Miłości 498, 499, 500 streszczenie szczegółowe po polsku. Odcinki po polsku można oglądać na TVP 2 i w internecie na TVP VOD. Zobacz streszczenia szczegółowe odcinków i przypomnij sobie, co przyniósł ostatni odcinek.

Więzień Miłości streszczenia szczegółowe odcinków 497, 498, 499

Więzień Miłości odc. 497 streszczenie szczegółowe

Zeliha z rozpaczy chce popełnić samobójstwo. Ali aklimatyzuje się w rezydencji. Azize po operacji czuje się coraz lepiej. Yildiz przychodzi do szpitala, by ją zabić.

Więzień Miłości odc. 498 streszczenie szczegółowe

Tarik nie wypuszcza Zalihy z domu, by odetchnęła po próbie samobójstwa. Kylycz zachodzi w głowę, jaką tajemnicę skrywa Azize. Ouz dba o Azize i Yildiz dosłownie odchodzi od zmysłów.

Więzień Miłości odc. 499 streszczenie szczegółowe

Kylycz dowiedział się, że Ali nie jest prawdziwym synem Azize. Tarik nadal opiekuje się Zalihą. Azize wraca do zdrowia. Ouz chce, by wraz z Alim zamieszkała w rezydencji.

Więzień Miłości odc. 500 streszczenie szczegółowe

Kylycz grozi Azize, że jeśli mu nie ulegnie, rozpowie, że Azize nie jest matką Alego. Ouz widzi, jak Yildiz dręczy Alego i zrywa zaręczyny. Tarik w swoim domu przekonuje wściekłego Sameta, że między nim a Zelihą nic nie zaszło.

Więzień Miłości odcinki

Więzień Miłości po polsku można oglądać od poniedziałku do piątku o godzinie 17:10 w telewizji TVP 2 oraz online na WP Pilot. Na platformie tej dostępny jest darmowy live stream z TVP 2.

Więzień Miłości odcinki – data emisji:

  • Więzień Miłości odc. 497 – wtorek, 23.02
  • Więzień Miłości odc. 498 – środa, 24.02
    Więzień Miłości odc. 499 – czwartek, 25.02
    Więzień Miłości odc. 500 – piątek, 26.02

Powtórki odcinków nie są dostępne w telewizji. Jeśli chcecie wiedzieć co wydarzyło się w ostatnich odcinkach lub co wydarzy się w kolejnych to poniżej prezentujemy streszczenia Więźnia Miłości.

Sporo osób szuka odcinków i napisów PL na Youtube, ale serial Więzień Miłości na VOD można legalnie, za darmo i bez rejestracji obejrzeć na TVP VOD. Ostatni odcinek trafia tam zawsze po publikacji w TVP 2.

Oglądaj Więzień Miłości na VOD TVP <- kliknij

Więzień miłości” odc ostatni streszczenie szczegółowe


Więzień Miłości

“Więzień Miłości” to współczesny serial obyczajowy. Ayse i Omer są kochającym się rodzeństwem. Omer postanowił nigdy się nie ożenić. Jedyna kobieta, dla której ma czas, to jego ukochana siostra Ayse, dla której zrobiłby wszystko. Ayse jest romantyczką i pragnie, by jej brat znalazł miłość. Kiedy Omer dowie się, że jego siostrze zostało zaledwie kilka miesięcy życia, postanawia zawrzeć fikcyjny związek, aby uszczęśliwić ukochaną siostrę w ostatnich miesiącach. Zawiera umowę z Zehrą, która desperacko potrzebuje pieniędzy, że zapłaci jej tyle, ile potrzebuje, a ich małżeństwo potrwa tylko sześć miesięcy. Ale sprawy zaczynają się komplikować.

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.