Więzień Miłości odc. 358, 359, 360, 361 streszczenie szczegółowe (odcinki VOD)

Więzień Miłości 357, 358, 359, 360, 361 streszczenie szczegółowe po polsku. Odcinki po polsku można oglądać na TVP 2 i w internecie na TVP VOD. Zobacz streszczenie odcinków.

Więzień Miłości 358, 359, 360, 361 VOD

Więzień Miłości po polsku można oglądać od poniedziałku do piątku o godzinie 17:10 w telewizji TVP 2 oraz online na WP Pilot. Na platformie tej dostępny jest darmowy live stream z TVP 2.

Więzień Miłości odcinki – data emisji:

  • Więzień Miłości 357 – poniedziałek 3.08
  • Więzień Miłości 358 – wtorek 4.08
  • Więzień Miłości 359 – środa 5.08
  • Więzień Miłości 360 – czwartek 6.08
    Więzień Miłości 361 – piątek 7.08
  • Więzień Miłości 362 – poniedziałek 10.08

Sporo osób szuka odcinków i napisów PL na Youtube, ale serial Więzień Miłości na VOD można legalnie, za darmo i bez rejestracji obejrzeć na TVP VOD.

Oglądaj Więzień Miłości na VOD TVP <- kliknij

W najbliższym tygodniu wyemitowany zostanie Więzień Miłości odc. 357, 358, 359, 360 i 361

Więzień Miłości streszczenie odcinków szczegółowe

Więzień Miłości 357 streszczenie szczegółowe

Zehra poinformowała Salima, a następnie Cewrije o tym, że planuje się rozwieźć z Omerem. Ciotka jest zdruzgotana i bardzo się jej to nie podoba. Postanawia udać się do Salima, aby omówić sytuację Zehry i Omera. Gdy Cewrije zamierza opuścić warsztat Salima, ten przypadkowo łamie klucz w zamku. Oboje utknęli zamknięci w środku.

Zehra chce oddać Omerowi piękny pierścionek, który od niego otrzymała. Mężczyzna jednak nie chce go przyjąć. Uważa, że Zehra powinna go sobie zostawić do końca życia.

Z kolei Nihat i Ayse planują walentynkową kolację. Nihat sugeruje, że powinni na nią udać się również Zehra i Omer.

Więzień Miłości 358 streszczenie

Zehra nie chce wybrać się na wspólną walentynkową kolację z Ayse i Nihatem. Zamknięci w warsztacie Salim i Cewrije rozmawiają o Zehrze i Omerze. Kerem zdobywa się na odwagę i wyznaje Sabah miłość. 

Więzień Miłości 359 streszczenie

Omer prosi Zehrę, by mimo wszystko wzięła udział we wspólnej kolacji z Ajsze i Nihatem. W restauracji wręcza jej niezwykły prezent Walentynkowy. Na prośbę Ajsze kelner filmuje Zehrę i Omera, jak jedzą tort.

Więzień Miłości 360 streszczenie

Kerem i Sabah spędzają razem romantyczny wieczór. Sabah, Kerem i Dzianan zostają zaproszeni na ponowne spotkanie w sprawach współpracy z dużą firmą. Omer i Zehra u jej adwokata on zmienia zdanie, ona wpada w histerię.

Więzień Miłości 361 streszczenie

Duża firma decyduje się na współpracę z Sabah. Koraja coraz bardziej intrygują tajemnicze telefony, które odbiera Ozge. Nieoczekiwanie pojawia się matka Omera i nakłania Zehrę do rezygnacji z rozwodu.


Więzień Miłości odc. 335 streszczenie szczegółowe po polsku

Zehra zabłądziła w lesie. Omer skręca kostkę, ratując ją. Po powrocie do domu, przeciąga rekonwalescencję. Keremowi wciąż nie udaje się wyznać Sabah miłości. Najpierw na przeszkodzie staje telefon, a potem, gdy próbuje zabrać Sabah do kina, ta wymmiguje się pracą. Ajsze odkrywa, że na CD jest nagranie Alev, jednak nie może go odtworzyć. Do Omera przychodzi lekarz, który stwierdza, że kości są całe i prześwietlenie nie jest konieczne.

Omer prosi Zehrę o szklankę wody. Stara się nie doprowadzić do rozmowy Zehry z lekarzem. Ajsze w tym czasie prosi o naprawę laptopa, aby mogła obejrzeć nagranie. Omer mówi Zehrze, że jeśli chce wyleczyć kostkę, to musi trochę poleżeć. “Wzywaj mnie zawsze, gdy będziesz chciał wstać” – mówi Zehra. – “Tylko Ty zawsze jesteś przy mnie” – odpowiada Omer.

Sabah wybiega z pracy, bo na widok Kerema robi jej się duszno. Kerem wychodzi za nią i proponuje ponownie wyjście do kina. Kobieta odmawia. Mężczyzna próbuje ją zatrzymać i proponuje, że odprowadzi. Sabah ciągle ma jednak jakieś wymówki.

“Co ja wyprawiam. A jeśli w końcu się odważy? Powiem, że nie jestem gotowa usłyszeć, że mnie lubi. Wtedy spyta skąd mi to przyszło do głowy” – zastanawia się po drodze kobieta.

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.