Więzień Miłości odc. 218 online za darmo. Odcinki VOD w internecie

Serial Więzień Miłości 218 na żywo można oglądać w TVP 1 oraz w internecie. Wszystkie odcinki online za darmo można oglądać na TVP VOD.

Więzień Miłości odc. 218; wtorek 14.01.2020, godzina 17:10

Serial Więzień Miłości 218 w telewizji TVP 2 premierowo wyemitowany zostanie we wtorek 14 stycznia 2020 roku o godzinie 17:10. Stream online udostępnia WP Pilot, gdzie za darmo można oglądać TVP 2 na żywo w internecie.

Powtórki serialu dostępne są w internecie. Więzień Miłości odc 218 online za darmo po polsku udostępniany jest na VOD TVP. Odcinki znaleźć można również na youtube z napisami, ale nie są zsynchronizowane z tymi odcinkami, które oglądamy w TVP 2.

Oglądaj Więzień Miłości 218 na TVP VOD <- Kliknij Tutaj

Więzień Miłości 218 – streszczenie odcinka: Mehtap postanawia sprawdzić, z kim spotyka się Beton. Müzeyyen przeprasza Zehrę. Dżewrije przygotowuje uroczystą kolację, by uczcić rocznicę ślubu Ayse i Nihata. Tymczasem on kupuje z tej okazji pierścionek, ale niebawem gdzieś go gubi.

Więzień Miłości w TVP 2 można oglądać od poniedziałku do piątku.

Jeżeli nie możesz oglądać transmisji w telewizji, to sprawdź gdzie oglądać mecze na żywo w internecie. Ekstraklasa Live prezentujemy plan transmisji TV oraz online.