Więzień Miłości odc. 240 VOD po polsku. Streszczenie szczegółowe odcinków

Więzień Miłości 240 VOD dostępny jest za darmo na platformie TVP VOD. Gdzie oglądać ostatni odcinek serialu w TV lub online? Zobacz również szczegółowe streszczenie odcinka 204 serialu Więzień Miłości.

Serial Więzień Miłości emitowany jest od poniedziałku do piątku o godzinie 17:10 w telewizji TVP 2. Więzień Miłości online na żywo można oglądać na WP Pilot. Tureckie seriale w Polsce cieszą się dużą popularnością. TVP 1 słynie z emisji takich produkcji jak “Elif” czy “Przysięga”.

O ile “Elif” i “Przysięga” powtórki ostatniego odcinek zawsze można oglądać następnego dnia rano, to “Więzień Miłości” nie ma powtórek. Jeśli ktoś nie obejrzy serialu na żywo w TV lub online dzięki platformie WP Pilot, to musi szukać powtórek w internecie.

Więzień Miłości VOD

Więzień Miłości VOD – to hasło niezwykle często szukane przez polskich widzów. Wszystkie odcinki serialu za darmo online dostępne są na platformie TVP VOD. Niedługo po tym, jak najnowszy odcinek “Więzień Miłości” ukaże się w TVP 2, to udostępniany jest również w internecie.

Oglądaj Więzień Miłości na TVP VOD <- Kliknij Tutaj

Szczegółowe streszczenie Więzień Miłości 240

W 240. odcinku serialu Więzień Miłości Omer (Erkan Meriç) nie zamierza nigdy się żenić. Jedyną kobietą, która się liczy w jego życiu, jest jego siostra Ajsze (Yaprak Durmaz). Dziewczyna jest wspaniałą romantyczką i pragnie, by jej brat był szczęśliwy i ułożył sobie życie u boku ukochanej. Kiedy Omer dowiaduje się, że jego siostrze zostało zaledwie kilka miesięcy życia, postanawia zawrzeć fikcyjny związek małżeński, by Ajsze zaznała szczęścia w ostatnich chwilach. Jego żoną ma zostać Zehra (Hazal Subasi), która desperacko potrzebuje pieniędzy. Ich małżeństwo ma potrwać jedynie pół roku, lecz sprawy zaczynają się komplikować.

Szczegółowe streszczenia odcinków po polsku znajdują się również w serwisie Turkweb.

W piątek wyemitowany zostanie Więzień Miłości 241. Oto krótkie streszczenie odcinka: Omer kolejny raz próbuje porozmawiać z Salimem. Koray wyjawia Shukran, że ojciec Zehry sprzedał swój warsztat. Kerem spodziewa się gości. W tym czasie Sabah zamyka się w pokoju, co wzbudza jego złość.

Więzień Miłości

“Więzień Miłości” to współczesny serial obyczajowy. Ayse i Omer są kochającym się rodzeństwem. Omer postanowił nigdy się nie ożenić. Jedyna kobieta, dla której ma czas, to jego ukochana siostra Ayse, dla której zrobiłby wszystko. Ayse jest romantyczką i pragnie, by jej brat znalazł miłość. Kiedy Omer dowie się, że jego siostrze zostało zaledwie kilka miesięcy życia, postanawia zawrzeć fikcyjny związek, aby uszczęśliwić ukochaną siostrę w ostatnich miesiącach. Zawiera umowę z Zehrą, która desperacko potrzebuje pieniędzy, że zapłaci jej tyle, ile potrzebuje, a ich małżeństwo potrwa tylko sześć miesięcy. Ale sprawy zaczynają się komplikować…

Jeżeli nie możesz oglądać transmisji w telewizji, to sprawdź gdzie oglądać mecze na żywo w internecie. Ekstraklasa Live prezentujemy plan transmisji TV oraz online.