w

Więzień Miłości odcinek 271. Streszczenie szczegółowe: Karem próbuje gry na giełdzie

Więzień Miłości 271 VOD online
Więzień Miłości odc. 271

Streszczenie serialu Więzień Miłości 271. Co się wydarzy w piątkowym odcinku? Czego spróbuje Kerem i gdzie go to zaprowadzi? Serial Więzień Miłości VOD i TVP 2 udostępnia po polsku za darmo.

W piątek wyemitowany zostanie 271 odcinek serialu Więzień Miłości. Premiera o godzinie 17:10 w TVP 2. Odcinki na żywo można oglądać również w internecie na WP Pilot.

Powtórki dostępne są jedynie online. Więzień Miłości VOD to możliwość oglądania wszystkich odcinków po polsku. Bez konieczności zaglądania na Youtube, gdzie dostępne są jedynie napisy PL. Więzień Miłości 271 na VOD TVP znajdzie się piątkowe popołudnie. Już teraz możesz przeczytać streszczenie odc. 271.

Oglądaj Więzień Miłości VOD <- Kliknij Tutaj

Więzień Miłości odc. 271 szczegółowe streszczenie

W 271. odcinku Więźnia Miłości Kerem próbuje gry na giełdzie, ale jego przygoda z tym tematem nie zaczyna się obiecując. Zastawia nawet rodzinną pamiątkę.

Zehra ma się spotkać z Cetinem, by zdobyć kompromitujące zdjęcia. Wypłaca w tym celu dużą sumę pieniędzy. Cetin zbywa Canan, co sprawia, że kobieta czuje się zdradzona. Sabah chce się dowiedzieć, dlaczego Kerem odwiedza lombard.

Przysięga 147 streszcznie

Przysięga odcinek 139. Streszczenie szczegółowe: Hikmet wychodzi z aresztu

Elif 696 VOD

Elif 696 VOD po polsku. Streszczenie odcinka: Tarik grozi Vildan