Wiezień Miłości VOD – streszczenie odcinków

Więzień Miłości online

Nie każdy jednak ogląda serial Więzień Miłości po polsku w telewizji TVP 2. Sporo osób szuka odcinków w internecie na portalach typu CDA czy Youtube, licząc na napisy PL.

Odcinki z napisami rzeczywiście są dostępne, ale ich numeracja jest inna niż w Polsce. W Turcji odcinki emitowane były inaczej “pocięte”, co oznacza, że numery odcinków nie są zsynchronizowane. Jeśli więc oglądacie odcinki w TVP 2 lub TVP VOD, to odpowiednik a Youtube będzie przedstawiał inne historie.

Więzień Miłości VOD

Na szczęście nie jest to wielki problem, ponieważ powtórki Więźnia Miłości online za darmo udostępnia TVP 2. Wszystkie odcinki po polsku można znaleźć na platformie TVP VOD pod adresem vod.tvp.pl. Odcinki publikowane są po polsku, za darmo, tuż po emisji w telewizji. Znaleźć tam można również obsadę serialu oraz streszczenie odcinków.

Oglądaj Więzień Miłości na TVP VOD <- Kliknij Tutaj

Więzień Miłości po polsku

Turecki serial Więzień Miłości po polsku można oglądać w telewizji TVP 2. Emisja nowych odcinków premierę ma miejsce od poniedziałku do piątku o godzinie 17:10.

Więzień Miłości cieszy się olbrzymim zainteresowaniem w Polsce i każdy odcinek tej tureckiej produkcji ma sporą oglądalność.

Więzień Miłości szczegółowe streszczenie odcinków

Każdego dnia przynajmniej kilkanaście tysięcy osób szuka streszczenia odcinków serialu Więzień Miłości po polsku. Powstały nawet specjalne serwisy poświęcone tureckim serialom, jak np. Turkweb, gdzie publikowane są szczegółowe streszczenia odcinków m.in. serialu Więzień Miłości.

W naszym serwisie można również znaleźć streszczenie odcinków Więźnia Miłości po polsku.

Więzień Miłości

“Więzień Miłości” to współczesny serial obyczajowy. Ayse i Omer są kochającym się rodzeństwem. Omer postanowił nigdy się nie ożenić. Jedyna kobieta, dla której ma czas, to jego ukochana siostra Ayse, dla której zrobiłby wszystko. Ayse jest romantyczką i pragnie, by jej brat znalazł miłość. Kiedy Omer dowie się, że jego siostrze zostało zaledwie kilka miesięcy życia, postanawia zawrzeć fikcyjny związek, aby uszczęśliwić ukochaną siostrę w ostatnich miesiącach. Zawiera umowę z Zehrą, która desperacko potrzebuje pieniędzy, że zapłaci jej tyle, ile potrzebuje, a ich małżeństwo potrwa tylko sześć miesięcy. Ale sprawy zaczynają się komplikować…