Wisła Płock – Lechia Gdańsk. Transmisja, live stream online na żywo

Transmisja z Wisła Płock – Lechia Gdańsk dostępna będzie w Canal+ Sport i Canal+ Sport 3. Mecz na żywo można oglądać również w internecie. Relację live przeprowadzi serwis EkstraklasaLive.pl

KLIKNIJ TUTAJ, ABY ŚLEDZIĆ MECZ NA ŻYWO W INTERNECIE

Transmisja TV z Wisła – Lechia. Gdzie oglądać PKO Ekstraklasę na żywo?

Spotkanie Wisła Płock – Lechia Gdańsk odbędzie się w sobotę 4 sierpnia 2019 o godzinie 20:30 w 3. kolejka PKO Ekstraklasy.  Mecz na żywo pokaże telewizja Canal+ Sport, Canal+ Sport, a także Canal+ 4K Ultra HD. Starcie Wisła – Lechia komentować będą Rafał Dębiński i Tomasz Wieszczycki

PKO Ekstraklasa online. Gdzie oglądać meczosy w internecie?

Mecze PKO Ekstraklasa na żywo można oglądać również w internecie. Stream online z meczu Wisła Płock – Lechia Gdańsk dostępny będzie na platformach Canal+ Sport (dla abonentów NC+) oraz Player (płatne 60 zł miesięcznie). Tekstową relację live przeprowadzi serwis EkstraklasaLive.pl. Zapraszamy na meczosy na żywo w internecie.

Wisła Płock ma za sobą ciężki początek sezonu PKO Ekstraklasy. W dwóch kolejkach zdobyła zaledwie jeden punkt, a ostatnio przegrała z Lechem Poznań 0:4. Jakby tego było z funkcji trenera z powodów osobistych zrezygnował Leszek Ojrzyński. Wisła Płock nie doszła do porozumienia z kilkoma kandydatami i ostatecznie zespół prowadzić będzie Patryk Kniat.

Lechia Gdańsk również nie ma wielu powodów do radości. Zanotowała dwa bezbramkowe remisy z ŁKS-em Łódź i Wisłą Kraków, a w czwartek odpadła z Ligi Europy przegrywając po dogrywce 1:4 z Broendby IF.

W zeszłym sezonie Lechii nie udało się pokonać Wisły Płock. Najpierw płocczanie wygrali 1:0, a w Gdańsk był remis 1:1.

PKO Ekstraklasa: Wisła Płock – Lechia Gdańsk na żywo

Data: 4 sierpnia 2019
Godzina: 15:00
Transmisja TV: Canal+ Sport i Canal+ Sport 3.
Stream w internecie: Canal+ Sport Online, Player.
Relacja Live: EkstraklasaLive.pl.

Jeżeli nie możesz oglądać transmisji w telewizji, to sprawdź gdzie oglądać mecze na żywo w internecie. Ekstraklasa Live prezentujemy plan transmisji TV oraz online.