Wisła Płock – Legia Warszawa na żywo. Gdzie oglądać w internecie?

Telewizja Canal+ na żywo pokaże spotkanie Lotto Ekstraklasy Wisła Płock - Legia Warszawa. Mecz oglądać można również w internecie. Stream online znaleźć można w Canal+ Sport Online, Player.

Transmisja z Wisła Płock - Legia Warszawa na żywo. Kiedy i gdzie oglądać mecz na żywo w telewizji?

W 21 kolejce Lotto Ekstraklasy rozegrane zostanie spotkanie Wisła Płock - Legia Warszawa. Gdzie i kiedy oglądać mecz na żywo w telewizji? Transmisja TV dostępna będzie w Canal+. Początek dnia 10/02/2019 o godzinie 18:00.

Telewizja Canal+ online. Gdzie oglądać mecze na żywo w internecie?

Nie możesz obejrzeć spotkania Wisła - Legia w telewizji i szukasz transmisji w internecie? Stream online z meczu Wisła - Legia znajduje się w NC+ Go i Canal+ Sport Online. Dostęp do tych usług mają jedynie abonenci. Pozostali widzowie chcący oglądać transmisje mogą wykupić specjalny pakiet na platformie Player.. Są to legalne źródła do oglądania sportu w internecie, a takich często brakuje w serwisach typu meczyki, meczosy, mecze24 czy innymi zbierającymi linki do meczów na żywo


Mecz Wisła Płock - Legia Warszawa na żywo

Data: 10/02/2019
Godzina: 18:00
Rozgrywki: 21. kolejka Lotto Ekstraklasy
Transmisja TV: Canal+
Stream online: Canal+ Sport Online, Player
Jeżeli nie możesz oglądać transmisji w telewizji, to sprawdź gdzie oglądać mecze na żywo w internecie. Ekstraklasa Live prezentujemy plan transmisji TV oraz online.